Omega Türkiye

Omega Türkiye, tek amacı makinelerin daha az aşınma ve daha uzun hizmet ömrü ile daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla üretilmiş ürünlerdir. Omega Türkiye özel yağlayıcıları, doğal olarak daha yüksek viskozite indeksi, kararlılığı ve saflığı nedeniyle genellikle birinci sınıf ve sınırlı kaynaklı Parafinik tip baz yağlardan yapılır. Ayrıca, Omega Türkiye özel yağlayıcıları, bilimsel olarak geliştirilmiş “Megalitler” adı verilen özel takviyeler içerir. Bu takviyeler, maliyetli makineler, araçlar ve tesis ekipmanı için maksimum koruma sağlamak üzere tasarlanmış, teknolojik olarak gelişmiş özel ve benzersiz bir Omega Türkiye ürünleridir. Omega Türkiye, tek amacı makinelerin daha az aşınma ve daha uzun hizmet ömrü ile daha verimli çalışmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiş Toplam Konsept Yağlayıcıları tedarik etmektedir.

Omega Türkiye Yağ ve Gres Yağları

OMEGA 22 – Süper PTFE Gresi

Zorlu şartlarda yağlamayı temin etmek üzere sentetik bir yaz sıvısı ve özel cins politetrafloroetilen (PTFE) ile kaliteli olarak formüle edilmiştir. Teflon bazlı olduğundan ağır yüklerin altında mükemmel gresleme sağlar.

OMEGA 26 – ThermaSyn Gıda Sınıfı Sentetik Gres

Yüksek basınca dayanıklı, formülünde PFPE (Perfluorinated Polyether) baz yağı ve PTFE (Polytetrafluoroethylene) kalınlaştırıcısı mevcuttur, ekstrem sıcaklık koşullarına dayanıklı ve gıdalarla temas ettiğinde zararlı olmayan kimyasallar ve çözücüler içermektedir.

OMEGA 27 – ThermaSyn Zincir Gresi

Gıda sınıfı NLGI #00 sınıfında ileri derecede sentetik baz yağı PFPE (Perfluorinated Polyether) ve kalınlaştırıcı PTFE (Polytetrafluoroethylene) ile formüle edilmiştir. OMEGA 27 gıda ve içecek prosesleri ve ambalaj endüstrilerinde yüksek sıcaklık ve zararlı kimyasal şartlarında zincir sistemlerini yağlar.

OMEGA 28 – Süper Floroeter Gresi

Zorlu çalışma koşulları için özel tasarlanmıştır. Toksik değildir ve gerçek manada tahrip edilmez özelliktedir. Çoğu bilinen solvente ve oksidatif bozunmaya %100 dayanıklıdır. Oksijen bağlantılarında kullanılmaya dahi uygundur.

OMEGA 33 – Aşırı Sıcaklığa Dayanıklı Gres

Damlama noktası bulunmayan, çalışma sıcaklığı 232 ºC iken 315 ºC sıcaklığa kısa süreli maruz kaldığında stabilitesini muhafaza eden sıcaklık gresidir. Tuğla veya kireç ocakları ve yüzey pişirme operasyonları, gıda işleme, buhar pompaları, metal yatakları, alet imal makinaları, dökümhaneler ve ekipmanlarına ait yüksek sıcaklık prosesleri için kullanılır.

OMEGA 35 – Yüksek Sıcaklık MSL Gresi

700 C (1292 F) ye kadar aşırı yüksek sıcaklıkta yağlama sağlar ve yağlama teknolojisinde yeni bir dönemin müjdecisidir. Fırın konveyör arabaları, tuğla ve kireç ocağı fırın arabaları, fırınlar, dökümhaneler ve çelik tesisleri gibi “imkansız” uygulamalara yöneliktir.

OMEGA 38 – Kristal Şeffaf FG(gıda sınıfı) Gresi

Kristal berraklıkta renksiz, kokusuz toksik olmayan bir grestir. Leke yapmayan, çok amaçlı gıda sınıfı, çarpıcı pas ve korozyon önleyici, suya dayanıklıdır. Gıda işleme, farmasötik, medikal, mühendislik, elektronik, plastik ve şişeleme tesislerinde, baskı endüstrisinde ve kağıt tesislerinde kullanılır. Düşük akma noktası sayesinde her türlü soğuk ekipmanda kullanılır.

OMEGA 51 – Süper Elektrik Motor Gresi

Tamamen yalıtkan, yüksek devirlerde dahi (25,000 rpm) bulunduğu yüzeyi terk etmeyen ,suya dayanıklı, özellikle ağır iş uygulamalarında kullanılan rulman gresi.

OMEGA 57 – Süper Rulman Gresi

Tamamen suya dayanıklı, aşırı basınç altında çalışan, değişken aşınma direnç karakterinde rulman ve yatak gresidir. Silindir, bilye ve yataklar üzerinde aşınmayı durduran bir film oluşturarak kir, toz, çamur ve suyun sızmasını engeller.

OMEGA 58 – Üstün Özellikli Gıda Makine Gresi

Besin işleme ve muamele ekipmanlarına yöneliktir. Soğuğa, buhara ve aşırı ısıya karşı dayanıklıdır. Erime noktası 230 C üzerindedir. Hafif ve konsantre asidik şartlara, suya ve deterjanlara uygundur. Federal gıda, ilaç ve kozmetik yönetmeliklerinin 21 CFR 178.3570 bölümlerine ait standartlara üstünlük sağlar.

OMEGA 59 – Merkezi Yağlama Sistemi Gresi

Yüksek viskozite indeksli yağ içeriğiyle kuvvetlendirilmiştir. Sıradan yağların üzerinde çalışma sıcaklığına sahiptir, yapısındaki tersinirlik özelliği, tek tip pompalanabilir kıvamı ve tüm yağlamayı garanti eder.

OMEGA 64 – İğne, Kovan ve Palet Silindir Gresi

Damlamaz, topaklanma veya tıkama yapmaz ve düşük hızlarda dahi aşınmayı kontrol altında tutar. Ray silindirleri, iğne ve yatak kovanı sitemleri için en iyi yağlamanın sağlanmasında görev alır.

OMEGA 65 – Uzun Ömürlü Zincir ve Kablo Gresi

Zincir, kablo ve tel halatlarda etkili olarak nüfus eden ve esas yağla yer değiştirebilen bir yağdır. Son derece yapışkan yapısı “ayrılmaları ve sıçramaları” önler. Tuzlu su korozyonuna, çamura, suya, toz ve kirece karşı koruma sağlar.

OMEGA 66 – Ağır Hizmet Düşük Sıcaklık Gresi

-54 C’a kadar düşen sıcaklıklarda dahi kayda değer fiziksel özellikleri ve performans kapasitesi sağlar. Mükemmel derecede suya dayanıklılığa, iyi depolanma stabilitesine ve korozyon direncine sahiptir. Kutup bölgesi koşullarında savaş araçları için MIL-G-10924D sertifikasyonlarını aşar.

OMEGA 71 – Universal Erimeyen Gres

Her tür ekipmanla hemen hemen tüm gresle yağlama operasyonlarına uygundur. Yüksek ısı şartlarında dahi yağlayıcılığını kaybetmez ve yağlamaya devam eder. Hareketli parçalarda bile mükemmel metal uyumu sağlar. Özellikle fan rulmanlarında kullanımı tavsiye edilir.

OMEGA 73 – Suya Dayanıklı Açık Dişli Gresi

Ağır hizmete yöneliktir. Süper aşınma direnci sağlar, aşırı yükleri emer, pasa ve korozyona karşı korur. Isıtmadan kolaylıkla uygulanabilir, sıcak ve soğuk ortamlarda yerini daha uzun süre muhafaza eder.

OMEGA 77 – EP Rulman ve Şasi Gresi

Hem sürtünme olan hem de sürtünme olmayan rulmanlarda ağır hizmet şasi noktaları içindir. Aşırı şok yüklere karşı dayanır. Suya, dış sıcaklık ve kirliliklere karşı yüksek dirence sahiptir. Mükemmel çekme ve EP (aşırı basınç) karakteristiğine sahiptir.

OMEGA 78 – FG(Gıda Sınıfı) Korozyon Önleyici Gres

Süper korozyon dayanıklılığına sahip, aşırı ısıya, suya ve yüklere dayanıklıdır. En son gelişmiş ürünlerden biridir. Yüksek damlama noktası ve yük taşıma kapasitesine sahiptir. Pasa ve korozyona süper dayanıklıdır. Diğer lityum ve alüminyum kompleksli ve poliüre tipli greslerden üstündür. Başka katkıya ihtiyaç göstermez. Gıda işleme tesislerinde, otomotiv endüstrisinde, kağıt tesislerinde, çelik tesislerinde, maden işleme tesislerinde, nükleer tesislerde, açık deniz endüstrilerinde, denizcilik sektöründeki uygulamalarda kullanılır.

OMEGA 85 – “Kırkılmaya Üstün Dayanımlı” Çok Amaçlı Gres

Eşsiz kesme gücüne ve sıcaklık stabilitesine sahiptir. Basınç altında dışarıya kaçmaz, incelmeksizin veya deforme olmaksızın aynen yerini muhafaza eder. Değişken basınçlara ve devirlere dayanıklıdır.

OMEGA 95 – Mükemmel Korozyon- Kontrol Gresi

Yüksek korozif tuzlu su ve suyla çalışma şartlarında gelmiş geçmiş en iyi yağlama ve koruma kalitelerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Açık deniz, liman ve gemi mühendisliği hizmetleri için özellikle tavsiye edilir.

OMEGA 99 – Çürüme Engelleyici Gres

Bir yiv ve diş yağlayıcısıdır. Keçe gibi sızdırmazlık görevi görür, asit etkisine, metal çürümesine ve yorulmasına, galvanik etkiye, ısı ve pas etkilerine karşı koruma sağlar. -130 C den 1093 C’a kadar dayanıklıdır.

OMEGA 99N – Nükleer- Sınıf “Çürüme Önleyici” Gres

En iyi kalitede nikel bazlı çürüme önleyicidir. %100 kükürtsüz ve kurşunsuzdur, klorür içermez. Tüm vida ile monte edilmiş parçalarda 1260 C(2300 F)’lara kadar yükseltilmiş sıcaklıklarda dahi koruma sağlar. Nükleer güç tesislerinde kullanımı onaylanmıştır.

OMEGA 580 – FG (Gıda Sınıfı) Üstün Gıda Makine Yağı

Omega’nın gelişmiş katık kimyası, bir ilke imza atarak yüksek performanslı bir Farmasötik Sınıfı yağın üretimini mümkün kılmıştır. Gıda işleme, mezbaha, şişeleme, hastane, konserve tesisleri, fırınlar ve laboratuar alanlarında kullanılan basit ve saf yağ cinslerinin ömrünü ve performansını aşar.

OMEGA 585 – Sentetik Gıda Sınıfı (FG) Zincir ve Dişli Yağı

– 30 C’dan 240 C(22 F’dan 460 F) genişletilmiş servis aralığına sahiptir. Gıda işleme tesislerindeki yüksek ısı ve soğutma uygulamaları için mükemmeldir.

OMEGA 601 – Üstün Sulama Pompa Yağı

Köpük ve su emülsiyon teşekkülünü engeller. Yüksek viskozite indeksine bağlı olarak sıcak ve soğuk havalarda performansı iyidir.

OMEGA 603 – Genel Traktör Yağı

Hemen her tür yapım ve model ekipmana uygundur.

OMEGA 605 – Üstün Hava Hattı Yağlayıcısı

Hava gücüyle çalışan aletlerdeki yüksek hava basıncına, rutubete, oksidasyona ve korozif etkilere karşı dayanmak üzere tasarlanmıştır. Hava basıncının sıcaklığı donma noktasına düşürdüğü yerlerde dahi serbestçe akıcı durumda kalır.

OMEGA 606 – Geniş Vizkosite Aralıklı Hidrolik Yağ

Sıkı toleransa sahip hidrolik ekipmanları için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek sıcaklık şartlarındaki vizkosite kayıplarına karşı dayanıklıdır muntazam silindir hareketine imkan verir. 10 seneye varan kullanım ömrüne sahiptir ve tortu ve koku yapmaz.

OMEGA 607 – Biyolojik Parçalanan Sentetik Hidrolik Sıvısı

Üstün sentetik formülasyonu, mineral yağlara göre yüksek performans karakteri sunar ve çevre dostu, ekolojik olarak zararsız bir yapıya sahiptir.

OMEGA 608 – Üstün Zincir ve Kablo Yağlayıcısı

Zincirleri aşınmalardan, yarılmalardan ve çatlamalardan korumaya yönelik olarak ekstra yüksek film gücüne sahiptir. Kızaklar, yüksek-hız zincirleri, konveyörler ve kanca hatları için mükemmeldir.

OMEGA 609 – FG (Gıda sınıfı) Hava Hattı Yağlayıcısı

Bu yağın yüksek kalitesi, gıda-eczane-içecek ekipmanlarında kullanılmasını uygun kılar. Basınçlı hava sistemlerinde üstün yağlama sağlayan yüksek stabiliteye sahip bir formülü vardır.

OMEGA 611 – Süper Soğuk Sistem Yağı

Mükemmel düzeyde yüksek sıcaklık stabilitesine ve düşük çalışma sıcaklığında maksimum akışkanlığa sahiptir. Soğutucuların çamurlaştırıcı etkisine, köpüklenmeye ve oksidasyona karşı direnç sağlar ve karbon bakiye depozitlerini asgariye çeker.

OMEGA 612 – Genel Yağlama ve Hidrolik Yağı

Çok amaçlı süper hidrolik yağıdır. EP (aşırı basınç) yağlarının yeterli gelmediği yerlerde hemen her tür yağlama ve ekipman için tasarlanmıştır, geniş bir kullanım alanına sahiptir. . Anti-manyetik bir yağdır.

OMEGA 613 – Süper Havalı Kompresör Yağı

Yükseltilmiş sıcaklıklarda oksidasyonu kontrol altında tutar. Hava sızıntılarını önlemek üzere conta grupları ve pistonlarda sızdırmazlık sağlar, karbon çökeltilerinin oluşumunu durdurur ve bir ısı transfer vasıtası olarak iş görür. Vakum pompaları için hararetle tavsiye edilir.

OMEGA 615 – Sentetik Hava ve Soğutma Kompresör ve Vakum Pompası Yağı

Döner kanatlı ve döner vidalı kompresörlerde kullanılan basit kompresör yağlarının on katına kadar servis ömrüne sahiptir. Yağ köpürmesine ve vernik oluşumuna son verir. Düşük sıcaklıklarda dahi performansını muhafaza eder. 12000 saate kadar uzatılmış çalışma ömrü ile süper ekonomi sağlar.

OMEGA 631 – Süper Kaliteli Motor Yağı

Kolayca buharlaşmaz veya zararlı tortu ve kalıntı oluşturmaz.

OMEGA 636 – Jamaica- bazlı Universal Bakım Yağı

Tüm temel bakım ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Saf Jamaika Pimento yağını ihtiva etmesi, onu suyla yer değiştiren en iyi yağlardan biri yapmaktadır. Aynı zamanda yüksek kaliteli bir pas önleyicidir.

OMEGA 638 – FG (Gıda Sınıfı) 4’ü Bir Arada Bakım Yağı

Omega 638, 4’ü bir arada uygulama özelliğine sahiptir. Hafif yağlayıcı, pas önleyici, nüfuz edici sıvı ve de aynı zamanda su uzaklaştırıcı olarak iş görür. Omega 638, muhtemel gıda temasına yönelik onay almış malzemelerle karıştırılarak imal edilmiştir.

OMEGA 643 – Üstün Dizel Motor Yağı

Benzinli ve dizel motorlarında zorlu ve turbo şarjlı çalışma koşulları için geliştirilmiştir. İyi parafinik bazı, yüksek ısı ve oksidasyon direncine sahip daha fazla kohezyon ve adhezyon sağlar.

OMEGA 646 – Süper Zincir Yağı

Üstün “Megalit” katkıları, metal kaynamasını ve kırkılmayı önler. Diğer sıradan yağların sıçradığı, damladığı ve eridiği yerlerde zincirlerin yağlanmasını sağlamak üzere yüksek stabiliteye sahiptir.

OMEGA 647 – “Karbonsuz” Yüksek Sıcaklık Zincir Yağı

Yükseltilmiş çalışma sıcaklıklarında hiçbir karbon bakiyesi bırakmayan %100 sentetik formülasyonuna sahip zincir yağıdır. Bulunduğu yeri güvenle muhafaza edecek şekilde oldukça düşük buhar emisyonuna ve yüksek yapışkanlığa sahiptir. özel “Megalite” sürtünme modifiye edicisi baz sıvı buharlaştığında bile yağlamayı temin eder.

OMEGA 648 – “Dumansız” Yüksek Sıcaklık Zincir Yağı

Son derece stabil olan düşük buharlaşmaya sahip sentetik sıvıların yüksek teknolojili harmanlanmasıyla özel olarak formüle edilmiştir. Uzun periyotlar boyunca yükseltilmiş sıcaklıklarda dahi karbonize olmaz. Yüksek sıcaklık ve ileri temizlik uygulamaları için idealdir.

OMEGA 656 – %100 Sentetik Kesme, Öğütme ve Makineyle İşleme Sıvısı

Demir, çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve bakırda olduğu kadar metal olmayanlarda da, örneğin seramik ve camda da kullanılır. Hiçbir şekilde klor (çevresel bir tehlike), kükürt( bakır ve alaşımlarında leke yapar) ve nitrit (işçi sağlığı için ciddi bir tehlike) ihtiva etmez!!!

OMEGA 657 – Üstün Kalite Kesme Yağı

Omega’nın HSLR katkılarını içerir. Daha verimli bir çalışma hızına, üstün bir kaliteye, kesici alet ömrünü artıran bir özelliğe sahiptir. Sert alaşımların işlenmesi ve delme gibi zorlu kesme operasyonları için kullanılabilir.

OMEGA 658 – Emülsifiye Edilebilir, Kesme ve Soğutma Sıvısı

Mükemmel yağlama sağlar, ve süper emniyetli kalitesiyle elle temasta zararlı değildir ve ekonomide oldukça iyileştirme sağlar. ( 1 kısım yağ 40 kısım suyla karıştırılabilir).

OMEGA 660 – Üstün Termal Stabiliteye Sahip Isı Transfer Yağı

En yüksek işletme standartlarına göre tasarlanmıştır. İstisnai kalitede, düşük viskoziteli baz yağına bağlı olarak iyileştirilmiş ısı transfer vasıflarına sahiptir. Aşırı sıcaklıklarda termal bozunmaya direnç gösterir. Basit yağlarda karşılaşılan çamur teşekkülüne imkan vermez.

OMEGA 670 – Düz Mineral Dişli Yağı

Yüksek ısı ve iyileştirilmiş aşınma performansına imkan tanıyan köpük ve oksidasyona karşı oldukça güçlendirilmiş üstün bir yağdır. Bu ürün dişlileri artırılmış film gücü sayesinde, zor şartlarda bile daha uzun süre korur.

OMEGA 680 – Yüksek Performans Sonsuz Dişli Yağı

Özellikle sarı dişli redüktörler için dizayn edilmiştir. Çalışma verimini artırır, enerji tasarrufu sağlar, çalışma sıcaklığını düşürür ve sonsuz dişli takımları için üstün çalışma ömrü sunar. Düşük sürtünme katsayısı ve üstün disperisyon özelliği çalışma ısısının önemli ölçüde düşmesini sağlar ve verimli çalışma ve minimum aşınma sayesinde dişli setinin ömrünü uzatır. Ayrıca yeni dişlilerde alıştırma süresini kısaltır.

OMEGA 690 – Süper EP Dişli Yağı

Şanzımanların diferansiyellerin ve dişli kutularının uzun periyotlar boyunca verimli çalışmasını sağlar.Yüksek su direnciyle asit ve sürtünmeden kaynaklanan aşınmaları azaltır. Çok maksatlı olarak, aşırı basınç ve hipoid dişli uygulamalarında olduğu kadar, sonsuz dişli ve limitli kayma diferansiyel uygulamalarında da kullanılır.

OMEGA 696 – “Dura- Power” Şaft ve Hidrolik Sıvısı

En son Caterpillar TO-4 ve Allison C-4 spesifikasyonlarını karşılar ve aşar. Şanzımanlar, hidrolikler, yaş frenler, güç kalkışları ve son harekette kullanım içindir. Eşsiz dengeli akışkanlık bileşeni, gerçekten debriyaj balata güç ayarlarını yok ederek, sizin ekipmanlarınızın ömrünü uzatır.

OMEGA 699 – Süper Otomatik Şanzıman Sıvısı

Otomatik şanzımanların iki en büyük düşmanı olan ısıdan ve oksidasyondan korunma sağlar. Zorlu çalışma koşullarına yönelik tasarlanmıştır. Yağ keçelerine zarar vermez, sıcaklık değişimlerinden etkilenmez, 40.000km servis sağlar.

OMEGA 757 – Uzun-Ömürlü Tüm Filo Motor Yağı

Aşınmayı çok iyi kontrol altında tutar. Çok uzun ömürlü yağ değişim aralıkları sağlar. Her tür motor üreticisinin şartnamesini karşılar.

OMEGA 767 – Yüksek Performans 2-Zamanlı Yarış Motor Yağı

%100 sentetik formülasyonu, özellikle üstün yağlama ve performans sağlamak üzere dizayn edilmiştir. Soğuk şartlarda kullanım için mükemmel düşük sıcaklık karakteristiğine sahiptir.

OMEGA 777 – Özel Performans Yarış Motor Yağı

En çetin çalışma şartları altında yüksek çıkışlı, yüksek performanslı motorlarda yağlamayı sağlamak üzere süper dayanıklı olarak formüle edilmiştir. Tüm yarış ihtiyaçlarını karşılar.

OMEGA 778 – “TİP II” Sentetik Motor Yağı

İkinci nesil, tam sentetik, sıradan sentetik motor yağlarının performans karakterini aşmak üzere tasarlanmış bir yüksek performans motor yağıdır. Benzinli araçlar için uzun servis ömrü sağlar.

OMEGA 790 – Özel Tekstil Yağı

Tekstil iğ yağlaması için yüksek yağlama ve stabiliteyi birleştiren, hafif yapılı, renksiz bir yağdır. Leke yapmaz, doku yapısını bozmaz ve ayrıca dokumanın rengini değiştirmez. Tekstil ipliğinin boyayı almasını sağlamak için üzerine yağ dökülmüş olsa bile suyla emülsiyone imkan verir. 20.000rpm’e kadar yüksek hızlardaki vibrasyonu ve tutunup yapışmaları ortadan kaldırmaya yönelik olarak formüle edilmiştir. Uzun sürelerde daha düşük çalışma sıcaklığı temin eder. Omega 790, aksama zamanlarında önemli ölçüde azalma sağlar.

OMEGA 300 – “Ebony Fine” Motor Yağı

Geliştirilmiş motor performansı ve eşsiz bir koruma sağlar. Sürtünme ve aşınmayı azaltıcı yüksek düzeyde yağlama sağlar.

OMEGA 101 – “Sıvı Tapa” Radyatör Sızdırmazı (Contası)

Tüm su soğutma dolaşım sistemlerinin, daimi olarak sızdırmazlığını sağlamak için tasarlanmıştır. Özel bir sürtünme önleyici katkısıyla su pompalarını yağlayarak çalışmaya yardımcı olur. Pas oluşumunu durdurur.

OMEGA 902 – Lastik Takma Yağlayıcısı

Özel olarak kamyonlar ve ağır ekipmanlar için tasarlanmıştır. Lastiğe zarar vermez. Katığın polimer sistemi, jant ile iyi uyum sağlar. Lastik ve lastik jantı için pas önleme sağlar. Lastikleri değiştirirken zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar. Karıştırma veya seyreltme gerektirmez. Sadece fırçayla veya spreyle kullanılır.

OMEGA 903 – Süper Dizel Katkısı

Enjektör ömrünü uzatır, yanmayı iyileştirir ve egzoz dumanını azaltır. Biosidi- artırılmış yeni formülüyle yakıt tanklarında kendi kendine dağılır. Siyah dumanının oluşumunu engeller ve düzenli kullanıldığında yakıt tasarrufu sağlar.

OMEGA 904 – Endüstriyel Yağ Konsantresi

Çalışma verimini artırmak ve bakımı iyileştirmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Tüm endüstriyel ekipmanlardaki yağlama ihtiyacını azaltır. Tüm sıcaklıklarda yağ viskozitesini stabilize eder, yağlamayı iyileştirir.

OMEGA 906 – Özel Radyatör Koruyucu Katkısı

Korozyonu önler, su pompalarını ve keçeleri korur. Daha iyi termostat çalışması sunar. Bir uygulamayla 6 aya kadar koruma sağlar.

OMEGA 907 – Motor, Redüktör ve Kompresör Temizleyicisi

Motorlardan, redüktörlerden ve kompresörlerden zararlı tortuları giderir ve temizler. Eski yağın tüm zararlı bileşenlerini temizleyerek yeni yağdaki ani bozulmaları önler. Haznenin temizlenmek için sökülmesine gerek bırakmaz.

OMEGA 908 – Akü Yenileyici

Yeni akülerin ömrünü uzatır. Akü plakalarını yeniler ve ağır sülfatlanmayı yok eder. Deşarj olmaya başlayan akülerin daha uzun süre kullanılması için yardımcı olur ve ömrünü uzatır

OMEGA 909 – Süper Motor Yağı Katkısı

İlk devirden itibaren etkin yağlamayı sağlamak için motor yağına daha iyi yağlama özelliği kazandırır. Kompresyonu arttırır, yağ tüketimini azaltır ve aşınmaların artmasını önler.

OMEGA 915 – Özel Dişli ve Şanzıman Yağlı Takviye Katığı

Sırdan dişli yağlarına ilave edildiğinde Omega 915, üstün EP (ekstrem basınç) ve aşınmayı önleyici performansı sağlar. Yağ değişim aralıklarını %100’e kadar artırır. Düşük viskoziteli dişli ve şanzıman yağının kullanılmasını mümkün kılar, böylece yakıt tasarrufu ve daha iyi ısı transferi sağlar ve çalışma ömrünü uzatır.

OMEGA 917 – Keçe Koruyucu

Motor ve ekipman keçelerini yağlar, korur ve motor ömürlerini uzatır. Sıvı kaybını önlemek için keçelerin iyileştirilmesine yardımcı olur ve keçe bozulmasını önler. Düzenli kullanımla keçe değişimi için ekipmanın sökülmesi ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.

OMEGA 991 – Keçe Koruyucu

Motor ve ekipman keçelerini yağlar ,korur ve motor ömürlerini uzatır. Sıvı kaybını önlemek için keçelerin iyileştirilmesine yardımcı olur ve keçe bozulmasını önler. Düzenli kullanımla keçe değişimi için ekipmanın sökülmesi ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır.

OMEGA 992 – “Power Jet” Yakıt Enjeksiyon Temizleyicisi

Hem son model binek arabalarında hem de tüm dizel araç tiplerinde tıkanmış yakıt enjektörlerini temizler. Özel ikiz aplikatörü yanlış dozaj kullanımını yok eder ve süratli, “yeni benzinli” sürüşü temin eder.

Omega Türkiye yağ, Omega Türkiye gres, Omega Türkiye sentetik gres yağı, teknik döküm, pdf, msds ve tüm Omega Türkiye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.