Shell Morlina S2 BA Serisi

No-twist mill sistemleri için geliştirilmiş yüksek performanslı mineral yağlardır. Morgan spesifikasyonunun gereksinimlerini karşılar.

Morlina S2 BA 100, 150, 220, 320, 460 yağları, Morgan No-Twist Mill gibi zorlu çalışma şartlarının söz konusu olduğu çoğu endüstriyel sirkülasyon ve yatak yağlama sistemi uygulamaları için üstün koruma sağlamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı yağlardır. Morgan ve Danieli gibi bir çok OEM'in gereksinimlerini karşılamaktadır.

Morlina S2 BA ESKİ İSMİ NEDİR ?

Morlina T

SHELL Morlina S2 BA ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Bakım periyotlarına kadar sürekli performans ve koruma sağlayan pas ve oksidasyon önleyici katık paketi ile formüle edilmiştir.

– Yatakların ve sirkülasyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya yardımcı olur
– Mükemmel sudan ayrışma özelliği sayesinde ağır yüklere maruz kalan parçalar arasındaki kritik film tabakasını korur.
– Havayı defetme özelliği sayesinde kavitasyon ve neticesinde oluşabilecek sirkülasyon pompası arızalarını minimize eder.
– Su mevcudiyetinde dahi korozyona, oksidasyona ve emülsiyon oluşumuna karşı korur.
– Haddeleme sırasında yatakları aşınmaya karşı korur
– İçeriğindeki yüksek kaliteli baz yağları sayesinde sahip olduğu iyi sudan ayrışma ve havayı defetme özellikleri ile makine ve sistemlerin verimli yağlanmasını sağlar.
– Hassas filtrelerle yapılacak filtrasyon uygulamalarına uyumlu olması sayesinde kritik makine parçalarının verimli bir şekilde yağlanmasını sağlar.

SHELL Morlina S2 BA NEREDE KULLANILIR ?

– Morgan No-Twist Mill Sistemlerinin zorlu gereksinimlerini karşılar. Ağır yük altında çalışan kaymalı ve rulmanlı yatakların tek bir yağlayıcı (ISO 100 veya üzeri) ile korunması gereken uygulamalarda kullanıma uygundur. Soğutma suyu ve demir-oksit kontaminasyonları söz konusu olduğunda bile tatminkar performans sağlar.
– Aşınmaya karşı koruma ve düşük seviyede EP özelliği gereksinimi olan birçok endüstriyel yağlama sistemlerinde kullanıma uygundur.
– Düşük seviyede EP performansına gereksinim duyulan hafif veya orta yüklü kapalı dişli sistemleri

SHELL Morlina S2 BA SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

– Morgan MORGOIL® Lubricant Specification New Oil (Rev 1.1)(MORGOIL ve Morgan No-Twist Mill,Morgan Construction Company firmasının kayıtlı ticari markalarıdır)
– Morgan No-Twist® Mill (Spec MMC40003)
– Danieli Standart 0.000.001, Revision 14
– SEB 181-225 Spesifikasyonu
– DIN 51517-1 – tip C
– DIN 51517-2 – tip CL

SHELL Morlina S2 BA UYUMLULUK

Mineral yağlar ile kullanılabilen tüm boya ve sızdırmazlık elemanları ile uyumludur.

SHELL Morlina S2 BA FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.