Shell Textile Needle Oil S2 M 32

Tekstil sanayinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, yıkanabilir özellikte olan örgü yağlarıdır. Haşıl birikmelerini önlerler. Oksidasyona karşı dayanıklı ve kullanıldığı ekipmanları pasa karşı koruyan yağlardır.

Textile Needle Oil S2 M 32, düz ve yuvarlak yataklı örgü ve dokuma makinelerinin iğne mekanizmalarının yağlanması için özel olarak geliştirilmiş, tamamen temizlenebilir, düşük viskoziteli bir tekstil makine yağıdır. Yüksek düzeyde rafine mineral yağlara dayalıdır ve yağın fırlamasına karşı koyan, aşınmayı en aza indiren ve yüksek düzeyde korozyon koruması sağlayan katkı maddeleri içerir.

Textile Needle Oil S2 M 32 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Vexilla G

SHELL Textile NeedleOil S2 M 32 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Tekstil makine bileşenlerinde makinenin çalışmasını ve bakım aralıklarını etkileyebilecek tortu oluşumunu önlemeye yardımcı olmak için geliştirilmiştir. İğneler için yüksek düzeyde aşınma önleyici koruma ve iğne mekanizmalarının yüksek hassasiyetli, yakın tolerans bileşenlerini sağlar. Aralıklı çalışma koşullarında bile nemli hava ve su bazlı boyut ile temas halinde olan makine bileşenlerinin etkin korozyon korumasının sağlanmasına yardımcı olur.

Shell Vexilla G, kullanıcıların üretim süreçlerinde verimliliği korumalarına yardımcı olmak için tasarlanmış aşağıdaki özelliklere sahiptir: Yıpranmaya karşı özel olarak geliştirilmiş olmasına rağmen, ipliği kirleten yağ damlacıkları, geleneksel ovma işlemleri kullanılarak kolayca çıkarılır. Sürtünmeyi ve enerji tüketimini, bakım ve duruş maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için geliştirilmiş yağlama özellikleri.

SHELL Textile Needle Oil S2 M 32 NEREDE KULLANILIR ?

Haşıllı ipliğin kullanılmadığı yuvarlak yataklı örgü makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yün, pamuk, suni ipek, ipek ve diğer ipliklerden çorap ve diğer örme ürünler üreten örme makinelerinde kullanıma uygundur.

SHELL Textile Needle Oil S2 M 32 UYUMLULUK

Madeni yağlarla kullanım için genel olarak belirtilen tüm conta malzemeleriyle uyumludur.

SHELL Textile Needle Oil S2 M 32 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.