Endüstriyel Yağlar
Teknik Bilgi

İstanbul Yağ Sanayi, Türkiyenin Yağ Merkezi tescilli markasıyla 24 yıllık endüstriyel yağ ve gres tecrübemiz ile konusunda sektöründe lider firma olarak hizmet veriyoruz. Türkiye’de bir çok markanın satışı ve distribitörlüğü ile ayrıca kendi ithalatınıda yapmaktadır. Neo Lubricants, Klüber Lubrication, Shell Madeni Yağları, Mobil Oil Türkiye, Elkalub Türkiye, Anderol, Petrol Ofisi satışını yaptığımız markalardır.

İstanbul Yağ Sanayi, kaliteye, yeniliğe, sürdürülebilirliğe ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla Türkiye’de madeni yağ sektöründe lider konuma gelmiştir. Güçlü bir temele sahip, Müşteri Daima Haklıdır vizyonuyla hareket eden, teknoloji ve araştırmaya sürekli yatırım yapan şirketimiz önümüzdeki yıllarda başarısını sürdürmek ve erişimini genişletmek için en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Bizden temin edilen tüm ürünlere ait teknik döküm pdf ve msds belgelerini tarafımızdan satın alım aşamasında isteyebilirsiniz. Alternatif yağ markası önerileri ile gres ve yağların muadilleri için bizden mutlaka bilgi alınız. Yanlış yağ kullanımını önlemek ve en önemlisi doğru yağı kullanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.