Petrol Ofisi Turbine Oil TX

69 inceleme

Düşük kül teknolojisi ile uyumlu, pas ve korozyon önleyici en son katık teknolojisine sahip, çinko içermeyen yüksek performanslı türbin ve sirkülasyon sistem yağlarıdır.

Petrol Ofisi Turbine Oil TX Özellikleri

Petrol Ofisi Turbine Oil TX 32, 46 serisi, düşük kül teknolojisi ile uyumlu, pas ve korozyon önleyici en son katık teknolojisine sahip yüksek performanslı türbin ve sirkülasyon sistem yağlarıdır.Mükemmel pas kontrolü ve korozyon önleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra sudan ayrılma kabiliyeti de en üst düzeydedir. Çevresel kirleticiler ile uyuşabilme ve filtre edilebilme kabiliyeti çok yüksektir. Yüksek oksidasyon direnci ve termal kararlılık gerektiren sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Önde gelen türbin üreticilerinin onayı ile performansı kanıtlanmıştır.
NEREDE KULLANILIR ?
Yüksek performans gerektiren her türlü denizcilik ve endüstri uygulamalarında, gaz türbinlerinde, buhar türbinlerinde, kombine çevrimli buhar ve gaz türbinlerinde, sirkülasyon sistemlerinde, R&O hidrolik sistemlerde, R&O dişli sistemlerinde, redüktörlü türbinlerde kullanılır.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
- Yüksek katık teknolojisi sayesinde çalışma şartlarını optimize ederek servis ömrünü uzatır. - Üstün nitelikli oksidasyon stabilitesi sayesinde zor şartlarda dahi servis süresini artırır. - Su ile yıkandıktan sonra bile mükemmel pas kontrolüne sahiptir. - Yüksek operasyon koşullarında dahi mükemmel sıcaklık stabilitesi sağlar. - Gelişmiş sudan ayrılma kabiliyetleri sayesinde mükemmel koruma sağlar. - Çevresel kirleticiler ile uyumlu çalışabilme özelliği sayesinde saha çalışmalarında sorunsuz çalışma imkânı verir. - Yüksek filtrelenme kabiliyeti sayesinde yağ ve sistemin temizliğini sağlar, filtreleme verimliliğini artırır.ISO Viskozite Sınıfı : 32 ve 46 Viskozite, 40 °C, mm²/s - ASTM D 445: 31,29 ve 43,18
ŞARTNAMELER VE ONAYLAR
Petrol Ofisi Turbine Oil TX 32 ve TX 46 aşağıdaki şartları ve onayları karşılar; DIN 51515 Part I and Part II BS 489 GE GEK 32568G-46506E ISO 8068:2006 (E) L-TSAL-TGA ALSTOM HTGD 90 117 SIEMENS TLV 9013 04 (onaylı) SIEMENS TLV 9013 05 (onaylı) SIEMENS 55125Z3 ALSTOM HTGD 90 117 (onaylı)
Petrol Ofisi madeni yağları, üstün kaliteli ürünleri ve gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ile uzun yıllara dayanan operasyonel hizmet deneyimine sahip yağ firmasıdır. Bu nedenle en çok tercih edilen kamu ve kurumlarda yaygın kullanımı olan yerli üretim madeni yağ firmasıdır. Sentetik ve mineral dişli yağları, kompresör yağları, hidrolik yağlar, ısı transfer yağı, boryağı, kızak yağı, trafo yağları, türbin yağı, kauçuklu gres gibi uygun fiyat avantajlı ürün çeşitlerine sahiptir.Petrol Ofisi gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Petrol Ofisi Turbine Oil TX muadili (alternatifi)
Petrol Ofisi Turbine Oil TX teknk döküm (pdf, sds, msds)
Petrol Ofisi Turbine Oil TX yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Petrol Ofisi Turbine Oil TX Petrol Ofisi Turbine Oil TX
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,5
Toplam 69 inceleme
1-3 69 incelemesi
  1. B
    (0) (0)
  2. E
    (0) (0)
  3. Ş
    (0) (0)

Petrol Ofisi Turbine Oil TX hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: