Catenera Fluid FT 2, iyi aşınma ve korozyon koruması sunan yürüyen merdiven zincirleri için mineral yağ bazlı bir yağlayıcıdır.

KLÜBER CATENERA FLUID FT 2 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle yürüyen merdivenlerdeki ve yolcu konveyörlerindeki zincirlerin yağlanması için tasarlanmıştır.

KLÜBER CATENERA FLUID FT 2 NASIL UYGULANIR

Damla beslemeli veya otomatik sistemler, yağ besleyiciler veya fırça ile uygulanabilir. Otomatik sistemleri kullanırken lütfen üretici tarafından belirtilen maksimum viskoziteye uyun. Mükemmel aşınma koruması ve korozyon dayanımı sunan yürüyen merdiven zincirleri için geliştirilmiş mineral bazlı yağlayıcıdır.

KLÜBER CATENERA FLUID FT 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yürüyen merdiven zincirleri için denenmiş ve test edilmiş yağ
– İyi aşınma koruması
– İyi korozyon koruması

KLÜBER CATENERA FLUID FT 2 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER CATENERA FLUID FT 2 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.