Klüber Klübersynth CTH 2-260

Tekstil endüstrisinde yüksek çalışma sıcaklıklarında ve yüklerde güvenilir yağlama için geliştirilmiş özel bir yüksek sıcaklık zincir yağıdır.

Klübersynth CTH 2-260, yüksek çalışma sıcaklıklarında ve yüklerde güvenilir yağlama için özel bir yüksek sıcaklık zincir yağıdır. Tekstil endüstrisi, her zamankinden daha yüksek termal kararlılık ve daha uzun yeniden yağlama aralıkları sunan yüksek sıcaklık zincir yağları talep ediyor. Bu gereksinimleri göz önünde bulundurarak sentetik yüksek sıcaklık Klübersynth CTH 2-260'ı geliştirildi.

KLÜBER KLÜBERSYNTH CTH 2-260 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek çalışma sıcaklıklarında etkili yağlama
– Vernik birikmesi yok
– Yüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma kaybı
– Daha iyi yağlama için yağlama noktalarında macunsu kullanılmış yağı yeniler
– Demir dışı metallerle iyi uyumluluk
– Çok iyi yayılma ve ıslatma kabiliyeti, ayrıca plastik yaylı zincirlerde

Yüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma kayıplarına sahiptir ve doğru kullanıldığında vernik oluşumu oluşturmaz. yeterli yağlamayı sağlamak için sürtünme noktalarında macunsu kullanılmış yağı da yeniler. Ayrıca, hızlı yağlayıcı film oluşumunu sağlayarak iyi bir sürünme yeteneği sunar. Düşük buharlaşma kayıpları ve iyi aşınma önleme etkisi sayesinde daha uzun yeniden yağlama aralıkları ve dolayısıyla daha düşük işletme maliyetleri sağlar. Testlerde ve saha kullanımında elde edilen Klübersynth CTH 2-260 ile ilgili bulgular:

– Makinenizin soğukta kolay çalıştırılması için yüksek viskozite indeksi, daha iyi viskozite-sıcaklık davranışı ile güç girişini azaltır.
– Yağlama ve sürtünme noktalarının, özellikle zincir baklalarının daha iyi nüfuz etmesi ve daha iyi ıslanması.
– Uzun makinelerde iyi yapışma ve yeterli taşıma.
– Eşit ve uygun dozda uygulandığında daha az zincir kontaminasyonu ve daha uzun zincir temizleme aralıkları için daha az yağ kalıntısı.
– Çoğu yoğuşmanın sürtünme noktalarına yapışmasını önler.
– Yüksek çalışma sıcaklıklarında da etkili yağlama.
– Toplam kayıp yağlama ile vernik birikmesi olmaz.
– Yüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma oranı
– Daha iyi yağlama için yağlama ve sürtünme noktalarında macunsu kullanılmış yağı yeniler.
– Demir dışı metallerle iyi uyumluluk.
– Plastik yaylı zincirlerde iyi yayılma ve ıslatma kabiliyeti.

KLÜBER KLÜBERSYNTH CTH 2-260 NEREDE KULLANILIR ?

Her tür yağla yağlanan ram zinciri için kullanılabilir, örn.

– makaralı zincirler
– bilyalı rulmanlı zincirler veya klipsler – bilyalı rulmanların, zincir baklalarının ve kayar rayların birleşik yağlanması
– tek katmanlı ramözlerde, çok katmanlı ramözlerde, festoon kurutucularda, festoon vapurlarda, kaplama tesislerinde kayar zincirler
– sürgülü rayların, zincir bağlantılarının ve zincir pimlerinin yağlanması

KLÜBER KLÜBERSYNTH CTH 2-260 NASIL UYGULANIR

Klübersynth CTH 2-260, normalde özel hazırlıklar olmaksızın diğer Lubrication zincir yağlarının yerine kullanılabilir. Karışabilir ve zincir yağları ile uyumludur, bu nedenle normal çalışma koşulları altında zincir sisteminin önceden temizlenmesi gerekmez. Ancak yağ depoları, Klübersynth CTH 2-260 ile doldurulmadan önce tamamen boşaltılmalıdır.

Klübersynth CTH 2-260, üreticinin viskozite talimatlarına uyulması koşuluyla, alışılmış pompalama, püskürtme ve dozajlama ekipmanı ile uygulanabilir. Yağlama aralıkları ve miktarları zincir tasarımına, yağlama tekniğine ve değişken çalışma koşullarına göre belirlenir. > 180 °C çalışma sıcaklıklarında, ram zincirlerinde tüketimi yakl. Zincir metre ve vardiya başına 1,5 ila 2 ml yağ. Zincir kayma rayları, zincir tasarımı ve uzunluğu dikkate alınarak sürekli veya kısa aralıklarla yağlanmalıdır. Uzun yağlama aralıkları, yağlayıcı eksikliği nedeniyle aşınma hasarı riskini artırma eğilimindedir. Düzenli aralıklarla, yani günde veya vardiyada en az bir kez hassas bir şekilde ölçülen yağlayıcı miktarlarını uygulamak daha iyidir. Sıçrayan yağ kumaşı kirletebileceğinden aşırı yağlamadan kaçınılmalıdır.

KLÜBER KLÜBERSYNTH CTH 2-260 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH CTH 2-260 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.