Klüber Klübersynth CTH 2-260

23 inceleme

Tekstil endüstrisinde yüksek çalışma sıcaklıklarında ve yüklerde güvenilir yağlama için geliştirilmiş özel bir yüksek sıcaklık zincir yağıdır.

Klüber Klübersynth CTH 2-260 teknik bilgi

Klübersynth CTH 2-260, yüksek çalışma sıcaklıklarında ve yüklerde güvenilir yağlama için özel bir yüksek sıcaklık zincir yağıdır.Tekstil endüstrisi, her zamankinden daha yüksek termal kararlılık ve daha uzun yeniden yağlama aralıkları sunan yüksek sıcaklık zincir yağları talep ediyor. Bu gereksinimleri göz önünde bulundurarak sentetik yüksek sıcaklık zincir yağı CTH 2-260'ı geliştirildi.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Yüksek çalışma sıcaklıklarında etkili yağlama - Vernik birikmesi yok– Yüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma kaybı – Daha iyi yağlama için yağlama noktalarında macunsu kullanılmış yağı yeniler– Demir dışı metallerle iyi uyumluluk – Çok iyi yayılma ve ıslatma kabiliyeti, ayrıca plastik yaylı zincirlerdeYüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma kayıplarına sahiptir ve doğru kullanıldığında vernik oluşumu oluşturmaz. yeterli yağlamayı sağlamak için sürtünme noktalarında macunsu kullanılmış yağı da yeniler. Ayrıca, hızlı yağlayıcı film oluşumunu sağlayarak iyi bir sürünme yeteneği sunar.Düşük buharlaşma kayıpları ve iyi aşınma önleme etkisi sayesinde daha uzun yeniden yağlama aralıkları ve dolayısıyla daha düşük işletme maliyetleri sağlar. Testlerde ve saha kullanımında elde edilen Klübersynth CTH 2-260 ile ilgili bulgular:– Makinenizin soğukta kolay çalıştırılması için yüksek viskozite indeksi, daha iyi viskozite-sıcaklık davranışı ile güç girişini azaltır. – Yağlama ve sürtünme noktalarının, özellikle zincir baklalarının daha iyi nüfuz etmesi ve daha iyi ıslanması.– Uzun makinelerde iyi yapışma ve yeterli taşıma. – Eşit ve uygun dozda uygulandığında daha az zincir kontaminasyonu ve daha uzun zincir temizleme aralıkları için daha az yağ kalıntısı. – Çoğu yoğuşmanın sürtünme noktalarına yapışmasını önler. – Yüksek çalışma sıcaklıklarında da etkili yağlama.– Toplam kayıp yağlama ile vernik birikmesi olmaz. – Yüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma oranı – Daha iyi yağlama için yağlama ve sürtünme noktalarında macunsu kullanılmış yağı yeniler. – Demir dışı metallerle iyi uyumluluk. – Plastik yaylı zincirlerde iyi yayılma ve ıslatma kabiliyeti.
NEREDE KULLANILIR ?
Klübersynth CTH 2-260 her tür yağla yağlanan ram zinciri için kullanılabilir, örn. - makaralı zincirler - bilyalı rulmanlı zincirler veya klipsler - bilyalı rulmanların, zincir baklalarının ve kayar rayların birleşik yağlanması – tek katmanlı ramözlerde, çok katmanlı ramözlerde, festoon kurutucularda, festoon vapurlarda, kaplama tesislerinde kayar zincirler - sürgülü rayların, zincir bağlantılarının ve zincir pimlerinin yağlanması
NASIL UYGULANIR ?
Normalde özel hazırlıklar olmaksızın diğer Klüber Lubrication zincir yağlarının yerine kullanılabilir. Karışabilir ve zincir yağları ile uyumludur, bu nedenle normal çalışma koşulları altında zincir sisteminin önceden temizlenmesi gerekmez. Ancak yağ depoları, Klübersynth CTH 2-260 ile doldurulmadan önce tamamen boşaltılmalıdır.Üreticinin viskozite talimatlarına uyulması koşuluyla, alışılmış pompalama, püskürtme ve dozajlama ekipmanı ile uygulanabilir. Yağlama aralıkları ve miktarları zincir tasarımına, yağlama tekniğine ve değişken çalışma koşullarına göre belirlenir.> 180 °C çalışma sıcaklıklarında, ram zincirlerinde zincir yağı tüketimi yakl. Zincir metre ve vardiya başına 1,5 ila 2 ml yağ. Zincir kayma rayları, zincir tasarımı ve uzunluğu dikkate alınarak sürekli veya kısa aralıklarla yağlanmalıdır.Uzun yağlama aralıkları, yağlayıcı eksikliği nedeniyle aşınma hasarı riskini artırma eğilimindedir. Düzenli aralıklarla, yani günde veya vardiyada en az bir kez hassas bir şekilde ölçülen yağlayıcı miktarlarını uygulamak daha iyidir. Sıçrayan yağ kumaşı kirletebileceğinden aşırı yağlamadan kaçınılmalıdır.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klüber Klübersynth CTH 2-260 MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Klüber Klübersynth CTH 2-260 muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Klüber Klübersynth CTH 2-260 teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Klüber Klübersynth CTH 2-260 için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Soru ve cevap

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir mağaza temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Klüber Klübersynth CTH 2-260 için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Klüber Klübersynth CTH 2-260 Klüber Klübersynth CTH 2-260
Overall rating*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Devam etmek için lütfen onay kutusunu işaretleyin
* Please confirm that you are not a robot
4,3
23 incelemeye dayanarak
1-2 of 23 reviews
  1. Z
    (0) (0)
  2. Ç
    (0) (0)