Neo Lubricants Neosynth Chain SE

Özel katıklar ile güçlendirilmiş fırınlı tip zincirler için geliştirilmiş sentetik özel bileşim hidrokarbon zincir yağıdır.

Neosynth Chain SE, sentetik özel bileşim hidrokarbon zincir yağıdır. Yüksek sıcaklıklarda kesinlikle yoğun karbon yapmaz, diğer yağlara oranla buharlaşma oranı çok düşüktür, özel deterjan katığı sayesinde ilk kullanılmaya başlandığı andan itibaren zinciri hızlı temizleme özelliğine sahip olup zincir ilk günkü temizliğinde kalır ayrıca yüksek oksidasyon önleme yeteneğine sahiptir.

Diğer yağlara oranla yanma noktasının çok yüksek olmasından dolayı en yakın lider markalara oranla yaklaşık daha az kullanım sağlar. Kesinlikle reçineleşme veya çamurlaşma yapmaz.

NEOSYNTH CHAIN SE 220, 320 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek sıcaklıkta çalışan tüm fırın zincir mekanizmalarında, fırın kapak menteşelerinde, boya konveyörlerinde, makara başlıklarında, kayar kanatlı vakum pompalarında, seramik fırınlarında, Kurutma ve boya fırınlarında, tekstil ramöz makinalarında ve ayrıca yüksek performans istenen tüm sıcak ve fırınlı uygulamalarda kullanılır.

NEOSYNTH CHAIN SE 220, 320 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Mevcut karbon temizliğini çok hızlı yapar ve bir daha karbon oluşumu yapmaz.
– Makine ilk çalıştırmalarında kesinlikle kilitleme olmaz.
– Çok düşük buharlaşması sayesinde en yakın rakibine göre daha az yağlama yapar.
– Makinenin aksamını korur ve zincir uzama sorunları yaşanmaz.
– Makinenin daha az güç harcamasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlar.

NEOSYNTH CHAIN SE 220, 320 NASIL UYGULANIR ?

Manuel yağlama sistemlerinde fırça veya keçe ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde ise pompanın yapı ve cinsine göre dikkat edip yağlama uygunluğu kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.