Neo Lubricants Neosynth DF 2

Aşınmaya ve korozyona karşı koruma sağlayan yürüyen merdiven zincirleri ve yolcu konveyörlerinin yağlanması için geliştirilmiş sentetik yağdır.

Neosynth DF 2, aşınmaya ve korozyona karşı koruma sağlayan yürüyen merdiven zincirleri ve yolcu konveyörlerinin yağlanması için geliştirilmiş sentetik yağdır.

Özellikle yürüyen merdiven zincirleri için üretilmiş ve birçok referansı bulunan sentetik yağ olup çok iyi aşınma ve korozyon koruma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki özel katıklar sayesinde bünyesine toz ve kiri toplamaz. Yapısı gereği ağır yüklerin oluşturduğu yapısal bozunmayı engeller. Mineral yağlar ve diğer sentetik hidrokarbon yağları ile karıştırılabilirler. Oksidayon ve aşınmaya karşı çok dirençli olup yapısı gereği yüksek sıcaklıklarda da mükemmel performans gösterir.

NEOSYNTH DF 2 KULLANILDIĞI YERLER

Yürüyen merdivenlerdeki ve yolcu konveyörlerindeki zincirlerin yağlanması için tasarlanmıştır.

NEOSYNTH DF 2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sentetik uzun vadeli yağdır
– Geniş servis sıcaklık aralığı ve düşük akma noktası
– Çok iyi aşınma özelliğine sahiptir.
– Oksidasyon ve korozyona dayanımı mükemmeldir.

NEOSYNTH DF2 NASIL UYGULANIR ?

Manuel yağlama sistemlerinde fırça veya keçe ile uygulanabilir. Ayrıca otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.