OKS 3521

Ramöz ve fırın zincirlerinde, yağın mamul temas ihtimali olan ve temizlik istenen makinelerinin zincirlerinde kullanılır.

OKS 3521 nemin etkisi altında da optimum aşınma korumasına sahip tam sentetik yüksek sıcaklık zincir yağıdır.

OKS 3521 NEREDE KULLANILIR ?

– Zincirlerin, menteşelerin, mafsalların, kenetleme ve kurutma çerçevelerinin veya kızakların daha yüksek sıcaklıklarda yağlanması,
– Boyama, fırınlama, kurutma ve soğutma yatağı tesisatlarında taşıma sistemleri için uygundur.

OKS 3521 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Optimum aşınma koruması ve olağanüstü oksidasyon özellikleri sayesinde son derece etkilidir
– Suya ve buhara dayanıklı
– İyi sürünme özellikleri
– Damlama eğilimi olmadan çok iyi yapışma ve yağlama etkisi

OKS 3521 KULLANIM ALANLARI

– Lojistik
– Belediye hizmetleri
– Demir çelik endüstrisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Raylı araç teknolojisi
– Kauçuk ve plastik işleme
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Cam ve döküm endüstrisi
– Gemi yapımı ve denizcilik teknolojisi
– Kimyasal endüstri

OKS 3521 NASIL KULLANILIR ?

Optimum etki için yüzeyleri temizleyin. En iyi yol, önce mekanik olarak sonra OKS 2610/OKS 2611 üniversal temizleyici ile temizlemektir. OKS 352'yi yağlanacak yerlere fırça, damlatmalı yağlayıcı veya daldırarak veya uygun bir otomatik yağlama sistemi kullanarak uygulayınız. OKS 3521'i eşit şekilde püskürtün.

Fazlalığın damlamasına izin verin ve çalışmaya devam etmeden önce yağın nüfuz etmesini bekleyin. Makine üreticisinin talimatlarına uyun. Yağlama sıklığını ve miktarını servis koşullarına göre değerlendirin, aşırı yağlamadan kaçının. Sadece uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS 3521 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.