OKS 354

Yüksek sıcaklıklarda veya suyun güçlü etkisi altında makine elemanlarının yağlanması için leke bırakmayan sıvı zincir yağlayıcıdır.

OKS 354, yüksek sıcaklıklarda veya suyun güçlü etkisi altında makine elemanlarının yağlanması için leke bırakmayan sıvı zincir yağlayıcıdır.

OKS 354 NEREDE KULLANILIR ?

250°C'ye kadar sıcaklıklarda veya suyun etkisi altında zincirlerin, menteşelerin, mafsalların, ejektör pimlerinin, kenetleme ve kurutma çerçevelerinin veya kızakların yağlanması, örneğin boyama, fırınlama, kurutma ve soğutma yatağı kurulumlarındaki taşıma sistemleri.

OKS 354 AVANTAJLARI VE FAYDALARI
OKS 354 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Olağanüstü oksidasyon özellikleri
– Suya ve buhara dayanıklı
– İyi sürünme özellikleri
– Damlama eğilimi olmayan üstün yapışma ve yağlama etkisi
– Sert kalıntı oluşumu yok
– Ultraviyole radyasyona karşı Mox-Active Resistant sayesinde aşınmaya karşı aşırı koruma
– OKS 3541 sprey versiyonu olarak da mevcuttur

OKS 354 KULLANIM ALANLARI

– Lojistik
– Demir çelik endüstrisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Kauçuk ve plastik işleme
– Cam ve döküm endüstrisi
– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Kimyasal endüstri
– Raylı araç teknolojisi
– Belediye hizmetleri

OKS 354 NASIL KULLANILIR ?

Optimum etki için yüzeyleri temizleyin. En iyi yol, önce mekanik olarak sonra OKS 2610/OKS 2611 üniversal temizleyici ile temizlemektir. Kullanmadan önce iyice karıştırın/sallayın. OKS 354'ü yağlanacak yerlere fırça, damlatmalı yağlayıcı veya daldırarak veya uygun bir otomatik yağlama sistemi kullanarak uygulayınız.
OKS 3541'i eşit şekilde püskürtün. Fazlalığın damlamasına izin verin ve çalışmaya devam etmeden önce yağın nüfuz etmesini bekleyin. Makine üreticisinin talimatlarına uyun. Yağlama sıklığını ve miktarını servis koşullarına göre değerlendirin, aşırı yağlamadan kaçının. Sadece uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS354 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.