OKS 450

Zincirlerin ve çelik halatların iç ve dış yağlanması için kullanılan yapışkan ve sentetik esaslı şeffaf zincir yağıdır.

OKS 450, yüksek yüklere veya aşındırıcı etkilere maruz kalan iç ve dış mekanlarda hızlı çalışan zincirlerin ve makine elemanlarının yağlanması için tam sentetik yapışkan yağlayıcı.

OKS 450 NEREDE KULLANILIR ?

– Yeniden yağlama cihazı olmadan açık veya yarı kapalı operasyonda tüm tasarımların tahrik ve konveyör zincirleri
– Motosiklet ve bisiklet zincirleri gibi makaralı zincirler
– İstifleyici kamyon zincirlerinin yanı sıra yeniden yağlama cihazı olmayan tekli veya çoklu düz bağlantılı mafsallı zincirler
– Halat tahrikleri ve tel çekmeler; örneğin, kaldırma dişlilerinde, asansörlerde, asansörlerde veya dağ demiryollarında ayakta durma, kaldırma, çekme veya vinç halatları
– Esnek sürücüler, bowden ve yay kabloları
– Dişli dişliler, kılavuzlar, kapatma mekanizmaları, menteşeler veya kayan yüzeyler gibi dış hava koşullarına maruz kalan hareketli makine parçaları.

OKS 450 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Olağanüstü sürünme ve boşluk penetrasyon özellikleri nedeniyle son derece etkilidir
– Son derece yapışkan ve fırlatılmaya karşı dayanıklı
– Artan performans için Moₓ-Active içerir
– Mükemmel aşınma koruması
– Soğuk ve sıcak suya ve tuzlu çözeltilere karşı çok iyi direnç
– Mükemmel korozyon koruması
– O-ring nötr
– OKS 451 sprey versiyonu olarak da mevcuttur.

OKS 450 KULLANIM ALANLARI

– Gemi yapımı ve deniz teknolojisi
– Raylı araç teknolojisi
– Tesis ve makine (alet) mühendisliği
– Belediye hizmetleri
– Kağıt ve ambalaj sektörü
– Kauçuk ve plastik işleme
– Kimyasal endüstri
– Demir çelik endüstrisi
– Cam ve döküm endüstrisi
– Lojistik

OKS 450 NASIL KULLANILIR ?

En iyi yapışma için yüzeyleri temizleyin. En iyi yol, önce mekanik olarak sonra OKS 2610/OKS 2611 üniversal temizleyici ile temizlemektir. OKS 450'yi yağlanacak yerlere fırça, damlatmalı yağlayıcı veya daldırarak veya uygun bir otomatik yağlama sistemi kullanarak uygulayın.

OKS 451 sprey üzerine eşit şekilde püskürtün. Fazlalığın damlamasına izin verin ve çalışmaya devam etmeden önce yağın nüfuz etmesini bekleyin. Mümkün olduğu kadar makine üreticisinin talimatlarına uyun. Yağlama sıklığını ve miktarını servis koşullarına göre değerlendirin, aşırı yağlamadan kaçının. Dikkat: Yalnızca uygun yağlayıcılarla karıştırın.

OKS 450 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Sürtünmeyi, aşınmayı ve korozyonu azaltmak için OKS yüksek performanslı ürünler üretimi yapmaktadır. Ürünleri, klasik yağların performans sınırlarının aşıldığı üretim ve bakım teknolojisinin tüm alanlarında kullanılmaktadır.

OKS malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca OKS Türkiye Endüstriyel Yağ teknik detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. OKS Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.