Omega 647

Geleneksel mineral yağ bazlı ürünlere göre daha yüksek sıcaklıktaki çalışma koşullarına uygun hale getiren gelişmiş bir sentetik zincir yağıdır.

Omega 647, yaygın olarak kabul edilen ve popüler olan Omega 646 “Yüksek Teknoloji” Zincirler için Sıvı Yağlayıcıyı tamamlayıcı bir olarak geliştirildi ve geleneksel mineral yağ bazlı ürünlere göre daha yüksek sıcaklıktaki çalışma koşullarına uygun hale getiren gelişmiş bir sentetik formül kullanıyor.

OMEGA 647 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Genel olarak, Omega 647, kardeşi Omega 646'ya eşit zincirlerde yüksek performanslı yağlama için tasarlanmıştır.

Özel olarak geliştirilmiş yüksek yapışkanlık maddesi kullanılarak harmanlanmıştır. Bu madde, Omega 647'nin zincirlere uygulandığında, metal içindeki gözeneklere inatla yapışmasını sağlar, ancak sıkıştırmadan veya bastırılmadan zincir ve silindirler boyunca yayılmasına yardımcı olmak için yerleşik bir elastikiyete sahiptir.

Bu olağanüstü yapışkan kalitesi, Omega 647'nin uygulanan metal yüzeylere özellikle yüksek bir “tutunma” kuvveti uygulamasını sağlar ve merkezkaç kuvvetlerinin sıradan yağlayıcıların fırlamasına neden olduğu yüksek hızlı zincir uygulamalarında bile Omega 647 inatla yerinde kalır.

Omega 647, uzun süreler boyunca yüksek sıcaklıklara maruz kalsa bile kurumaz, yanmaz veya karbonlu zamk, vernik veya kok oluşturmaz. Sıradan zincir yağlayıcılarda, bu karbon kalıntıları zincirin serbest hareketini engeller ve zincirin “zıplamasına”, takırtı ve kaymasına neden olarak kırılma ve yaralanma veya diğer kayıplar olasılığını artırır. Ek olarak, ekipmanın kapatılması ve zincir(ler)in sökülüp solvent ve fırçalarla temizlenmesi gerekir – bu tatsız ve zaman ve emek yoğun bir işlemdir.

Omega 647, uzun süre aşırı yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında bile basitçe buharlaşacaktır. Tek gereken damlama, besleme veya banyo tankına daha fazla Omega 647 eklemektir. Zincir temizliği için ek işçilik veya işin durması gerekmez. Yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında düşük bir duman ve normalde neredeyse “dumansız” bir kalite sergiler. Bu, Omega 647'yi gıda işleme tesislerinde ve ayrıca kapalı veya kötü havalandırılan alanlarda kullanım için daha kabul edilebilir kılmaktadır. Büyük ölçüde azaltılmış duman seviyeleri nedeniyle çalışanların morali de iyileşir.

Özellikle aşırı sıcaklıkların yaşandığı tüm zincir yağlama uygulamaları için mükemmeldir. Ram zincirleri, fırın zincirleri, fırın zincirleri, ısıl işlem konveyörleri, motosiklet, kar arabası ve motorlu testere zincirleri için tavsiye edilir. Ayrıca zincirler, raylar, kılavuzlar ve makaralar gibi eğlence parkı sürüş ekipmanlarının açık dişlileri ve yağlanması için de uygundur.

OMEGA 647 FİYATI

Fiyat almak için…

OMEGA 647 ALTERNATİF (MUADİL)
Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Omega endüstriyel yağları için malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Omega, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Omega Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.