Mobil Unirex N

32 inceleme

Rulmanlı yataklarda yüksek sıcaklıkta kullanıma uygun üstün kaliteli lityum-kompleks gres yağıdır.

Mobil Unirex N Özellikleri

Unirex N2, N3 gresleri, döner elemanlı rulmanlarda yüksek sıcaklıkta kullanıma uygun, üstün kaliteli lityum-kompleks ürünlerdir. Bu çok yönlü gresler, çok geniş bir endüstriyel kullanım alanına sahip olup, özellikle elektrik motorların yağlanmasında tavsiye edilmektedir. Kaynaklaşmaya karşı ekstra koruma özellikleri gerektiren aşırı basınçlı koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Yüksek ve düşük sıcaklıklarda üstün bir performansa sahiptir, suya ve korozyona karşı dayanıklıdır ve çeşitli rulman uygulamalarında uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.- Lityum-kompleks kalınlaştırıcı,190 °C'ye kadar sıcaklıklarda gresin yumuşamasını/rulman dışına akmasını önler - Rulman üzerinde yapılan laboratuvar testleri, 140 °C'ye kadar olan sıcaklıklarda üstün sürekli yağlama performansı sağlandığını göstermiştir. - İlk çalıştırma gücü gereksinimleri -20 °C sıcaklıklara kadar düşük seviyededir. -20 °C'de DIN 51825 düşük sıcaklık tork gereksinimlerini karşılamaktadır - Mekanik çalışma nedeniyle yumuşamaya karşı mükemmel direnç gösterir - Su ile yıkanıp gitmeye karşı dirençlidir ve rulmanları korozyona karşı korur - Kanallama özellikleri, yüksek hızda, derin kanallı bilyalı rulmanlarda mükemmel performans sağlar. DmN (ortalama rulman çapı X devir) sayısının 360.000'i geçtiği yerlerde Unirex N3 tavsiye edilir.
NEREDE KULLANILIR ?
Unirex elektrik motorların yağlanmasında tavsiye edilmektedir. NEMA (Ulusal Elektrik Üreticileri Birliği) İzolasyon Sınıfı A, B ve F motorları için uygundur. Çoğunlukla el ile uygulanır. Otomatik merkezi sistemler için uygun olsa da, otomatik sistemlerin işlevlerinden biri yağlayıcıyı kısa süreli aralıklarla takviye etmek olduğundan, bu sistemleri kullanan ekipmanlar uzun ömürlü özelliklerine normalde ihtiyaç duymaz. Bu sistemlerde Unirex N 3 kullanılmamalıdır.
ŞARTNAMELER VE ONAYLAR
Unirex N2 DIN 51825:2004-06 - K 2 N -20 L ISO 6743-9: 2003 L-XBDHA 2Unirex N3 DIN 51825:2004-06 - K 3 N -20 L ISO 6743-9: 2003 L-XBDHA 3
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Mobil Unirex N muadili (alternatifi)
Mobil Unirex N teknk döküm (pdf, sds, msds)
Mobil Unirex N yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Mobil Unirex N Mobil Unirex N
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,4
Toplam 32 inceleme
1-3 32 incelemesi
  1. CS
    (0) (0)
  2. A
    (0) (0)
  3. MÖ
    (0) (0)

Mobil Unirex N hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: