HAKKIMIZDA

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR EN BÜYÜK SERVETİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ

Lider Yağ Firması Olmak

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir yağ firması olmak ana hedefimizdir. Üretim aşamasının tüm yağlama noktalarında kullanılan ürünlerimiz ile sizleri satın alma çeşitliliğinden kurtarıp tek bir yağ firmasıyla çalışmanızı sağlamak ana görevimizdir.

Bugün Türkiye’nin en büyük ve köklü firmaları ile çalışırken birçok sektörle de özel olarak çalışmaktayız.

Hakkımızda
Teklif Al

Müşterilerimiz ile Güçlü Ortaklık

İstanbul Yağ Sanayi olarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak ana hedefimizdir.

Endüstriyel yağ sektöründe sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin faydalarına da itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren, sektöre ve müşterilerine saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

Neden İstanbul Yağ Sanayi ile çalışırsınız ?

Müşterimiz daima haklıdır.

İhtiyaçlarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir. Müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimize “En İyi Ürünü” sunarak marka değerimizi yükseltiriz.Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

Kalite bizim için HERŞEY'dir.

Müşterilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünleri ve güçlü markaları, sınıfının en iyisi hizmet ile sunarız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde en iyi uygulamaları takip eder, hakkımızda daha iyisini yapmayı hedefleriz.

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun ederiz.

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Her zaman güven veririz.

Çalışanlarımızın kişiliklerine itibar ederiz ve sektörde saygın şirket olarak faaliyet gösterip, hakkımızda güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Sürdürülebilir büyüme

Başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Rekabetçiyiz, Gücümüz değişimimizden gelir.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hep zorlu yarışlar başlatırız. Her alanda birinciliği hedefleriz. Değişim ve yenilikler karşısındaki girişimci ruhumuzla, yeni fikirleri araştırır, destekler ve uygularız. Pazardaki yeni fırsatları tespit eder ve hakkımızda değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız. Değişime öncülük eder; yeni ve farklı ürünler bulur, değişimi belirleriz.