Neo Lubricants Neogrease KT B2

Zor çevre koşullarında uzun ömürlü yağlama için geliştirilmiş inorganik katıklarla güçlendirilmiş sentetik yüksek performans gresidir.

Neogrease KT B2, zor çevre koşullarında uzun ömürlü yağlama için geliştirilmiş inorganik katıklarla güçlendirilmiş sentetik yüksek performans gresidir. Diğer sıradan ve sentetik gresler gibi özelliği bozulmaz ve kalıntı bırakmaz. Yüksek sıcaklıklarda dahi yapısı bozulmadan geniş servis sıcaklık aralıklarında ve düşük sıcaklıklarda kararlı bir yağlama sağlar.

NEOGREASE KT B2 KULLANILDIĞI YERLER

Yüksek sıcaklıklarda daha geniş ve kararlı sıcaklığa maruz kalan parça ve rulmanların yağlanmasında, çok uzun süreli yağlama istenen parçalarda, elektrik motorlarında, fanlarda, bilyalı rulmanlarda, otomotiv endüstrisinde (jeneratör vb.), sızdırmazlık yataklarında mükemmel ve çok uzun süreli yağlama yapar.

NEOGREASE KT B2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklık direncinde yüksek performans
– Uzun servis ömrü
– Tam sentetik özel yağlayıcı yapı
– Düşük gürültü
– Uzun raf ömrü
– Tuzlu su ve buhara mükemmel dayanım
– Metal parçaların korozyonuna karşı iyi koruma.
– Yaşlanmaya ve mekanik kesmeye karşı çok yüksek direnç
– Çamur tortu oluşumunu engeller.

NEOGREASEHT KT B2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu ve elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.