Klüber Molybkombin UMF T4 Spray

Kuru yağlama amaçlı geliştirilmiş organik bir bağlayıcı ve yanıcı bir solvent karışımı olan molibden disülfit (MoS2) esaslı kuru siyah renkli sprey yağıdır.

Molybkombin UMF T4 Sprey, molibden disülfür (MoS2) ve bir organik bağlayıcı bazlı, havayla kuruyan bağlı bir kaplamadır. Ürün uygulanıp kuruduktan sonra metal yüzeylere iyi yapışır ve yüksek yük taşıma kapasitesi sağlar. Kuru yağlama filmi 450°C'ye kadar sıcaklıklarda kullanılabilir.

KLÜBER MOLYBKOMBIN UMF T4 SPRAY ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Tekstil ram genişliği vidalı millerinin kuru yağlanması
– Montaj yardımı
– Metallere iyi yapışma
– Yüksek basınç dayanımı
– Geniş servis sıcaklık aralığı

KLÜBER MOLYBKOMBIN UMF T4 NEREDE KULLANILIR ?

Tekstil ram çerçevelerindeki en vidalı iğlerin yağlanması için sürtünme ve aşınmayı azaltan bir yağlayıcıdır. Tiftik, uçuşan toz ve kiri uzaklaştırarak hassas düşük tork genişlik ayarı sağlar. Ürün ayrıca atölyelerde yataklar, cıvatalar, vida bağlantıları için montaj yardımcısı ve kaymalı yataklar ve kayma noktaları için alıştırma yardımcısı olarak kullanılabilir. Kızak ve kılavuz yollarında yapışmayı ortadan kaldırır.

Metal şekillendirme endüstrisinde çekme ve kesme takımlarını aşınmaya karşı korumak ve hizmet ömrünü uzatmak için kullanılır. Ayrıca basınçlı ve yerçekimi basınçlı döküm makinelerinde pres döküm kalıplarının emprenye edilmesi ve maçaların, ejektör pimlerinin ve hareketli kalıp parçalarının yağlanması için uygundur.

KLÜBER MOLYBKOMBIN UMF T4 NASIL UYGULANIR

Molybkombin UMF T4 Sprey'i kullanmadan önce iyice çalkalayın. İlk yağlamadan önce tüm yüzeyler yağ, gres, su ve korozyondan arındırılmalıdır. Aerosol kutusunu dikey tutun ve yaklaşık 20 cm'lik bir mesafeden ince ve düzgün katmanlar halinde püskürtün. Açık alev veya herhangi bir akkor malzeme üzerine veya yakınına püskürtmeyin. Ürünü doğrudan güneş ışığından ve 50°C'nin üzerindeki sıcaklıklardan koruyun.

KLÜBER MOLYBKOMBIN UMF T4 FİYATI

Fiyat almak için…

Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.