Klübersynth GEM 2-220 baz yağ olarak sentetik ester yağı içeren yüksek performanslı dişli yağlarıdır. FZG testine göre >= 14 sürtünme yük kapasitesi elde ederler. DIN 51 354'e göre, pt. 2 (A/16,6/90), bu da CLP gerekliliklerinden daha iyidir. uyarınca bir mikropitting testi yapıldı. FVA No. 54'e göre, mikro çukurlaşma direnci >= 10 verdi.

KLÜBER KLÜBERSYNTH GEM 2-220 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sentetik yüksek performanslı
– Yüksek sürtünme yük kapasitesi
– Çok iyi aşınma koruması
– Yüksek mikro çukurlaşma direnci
– Mükemmel rulman testi sonuçları
– İyi viskozite-sıcaklık davranışı
– Geniş çalışma sıcaklığı aralığı

KLÜBER KLÜBERSYNTH GEM 2-220 NEREDE KULLANILIR ?

Düz, konik ve sonsuz dişlilerin yanı sıra kaymalı ve rulmanlı yataklar gibi ilgili makine elemanlarının yağlanması için kullanılabilir. Ayrıca, sızıntı yapan veya damlayan yağın çevre için tehlike oluşturabileceği uygulamalar için özellikle uygundurlar.

KLÜBER KLÜBERSYNTH GEM 2-220 NASIL UYGULANIR

Daldırma, daldırma sirkülasyonu veya enjeksiyon ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde kullanımın yanı sıra, damla beslemeli yağlama ve fırça veya yağ besleyici ile uygulama da mümkündür. Temel olarak eleneksel mineral yağlar ve polialfaolefin yağlarla karışabilir. Ancak, yağların artık hızlı olmayabileceğine dikkat edilmelidir. Mineral veya polialfaolefin yağ ile karıştırıldığında biyolojik olarak parçalanabilir. Bu nedenle, Klübersynth GEM 2-220 yağlarına geçmeden önce dişlinin veya yağ sirkülasyon sisteminin dikkatli bir şekilde temizlenmesi tavsiye edilir.

Ester bazlı sentetik yağlayıcılar, sıcaklığa ve maruz kalma süresine bağlı olarak kauçuk contaların işlevsel özelliklerini etkileyebilir. Kalıcı yağ karteri sıcaklıkları için maks. 80 °C, NBR contalar (akrilonitril-bütadien kauçuk) kullanılabilir. Daha yüksek sıcaklıklar için FKM (floropolimerler) önerilir. Bir veya birkaç üreticinin elastomerlerinin farklı davranabileceğine dikkat edilmelidir. Gerçekte kullanılan elastomerlerle her zaman bir uyumluluk testi yapılmalıdır.

GEM 2-220 yağlarını kullanırken, kaplama için iki bileşenli boyalar (katalizli vernikler) öneriyoruz. Ayrıca, özellikle seri uygulamalar için, seçilen yağlayıcılarla temas eden tasarım malzemelerinin ve boyaların uygunluğunu test etmenizi öneririz.

KLÜBER KLÜBERSYNTH GEM 2-220 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH GEM 2-220 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.