Klüber isoflex Topas NCA 52

Düşük sıcaklıklar için geliştirilmiş iyi yük taşıma kapasitesine sahip sentetik gres yağıdır. Özel kalsiyum sabunundan yapılan koyulaştırıcı, bileşene iyi yapışma ve ortamlara karşı iyi direnç sağlar.

isoflex Topas NCA 52, iyi düşük sıcaklık özelliklerine sahip sentetik uzun vadeli bir grestir. İyi bir yük taşıma kapasitesine sahiptir ve yüksek hızlarda ve ivmelerde bile sorunsuz çalışmasını sağlar. Özel kalsiyum sabunundan yapılan koyulaştırıcı, bileşene iyi yapışma ve ortamlara karşı iyi direnç sağlar. İçerdiği katkı maddeleri aşınmaya karşı korumayı artırır.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NCA 52 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Uzun süreli veya ömür boyu yağlama nedeniyle daha az bakım
– Güvenilir çalışma ve uzun yıllara dayanan pratik deneyim
– Yüksek yüklerde bile geniş uygulama aralığı
– Özellikle düşük sıcaklıklarda düşük başlangıç ​​ve çalışma torkları, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar
– İyi aşınma koruması sayesinde daha uzun parça ömrü

Yüksek hızlı makaralı ve kaymalı yatakların yanı sıra yüksek yüklere maruz kalan küçük dişliler için kullanılır. Plastiklerle iyi uyumluluğu nedeniyle gres, plastik-plastik veya metal-plastik malzeme kombinasyonları için uygundur. Düşük başlangıç ​​torku ve iyi aşınma koruması, onu doğrusal hareket kılavuzlarının ve bilyalı vidaların uzun süreli yağlanması için ideal bir gres yapar, örn. taşıma ve otomasyon teknolojisinde. isoflex Topas NCA 52, birçok otomobil uygulaması için de kullanılabilir, örn. koltuk raylarının ömür boyu yağlanması için. Yağlayıcı sürtünme noktasında kaldığından ve kısa ısıl işlemden sonra bile güvenilir yağlama sağladığından, daldırma boyamadan önce yağlanması gereken bileşenler ve 180 °C pik sıcaklıklarda kurutma işlemi için uygundur.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NCA 52 NASIL UYGULANIR

Yağlayıcı bir spatula, fırça veya gres tabancası ile uygulanır. Otomatik yağlama sistemleri kullanılacaksa, pompalanabilirliği önceden kontrol ediniz.

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NCA 52 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ISOFLEX TOPAS NCA 52 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.