Shell Gadus S2 U 460L 2

İnorganik kalınlaştırıcı ve özel olarak seçilmiş bazyağlar sayesinde 180°C’ye kadar olan çalışma sıcaklıklarında kullanılabilir. Eklenen oksidasyon inhibitörü yağın oksidasyon performansını yükseltmektedir.

Gadus S2 U 460L 2 gresi, içeriğindeki inorganik kalınlaştırıcı ve özel olarak seçilmiş baz yağlar sayesinde 180°C'ye kadar olan çalışma sıcaklıklarında etkili yağlama performansı sağlar. İçeriğindeki yüksek kaliteli mineral baz yağları oksidasyona ve buharlaşmaya karşı yüksek direnç gösterir. Ayrıca ilave edilen özel oksidasyon inhibitörü sayesinde de yüksek sıcaklıklara karşı kararlılığı geliştirilmiştir.

GADUS S2 U 460L 2 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Darina R 2

SHELL GADUS S2 U 460L 2 NEREDE KULLANILIR ?

– -10°C ile 180°C sıcaklık aralığında çalışan rulmanlarda kullanıma uygundur.
– Bir çok uygulamada uzun kullanım ömrü sağlar.
– İçeriğindeki yüksek viskoziteli özel baz yağlar sayesinde düşük devirli ağır yüklü rulmanlarda kullanıma uygundur.
– Gresaj aralıkları dikkatli bir şekilde ayarlanarak, 200°C'nin üzerindeki operasyon sıcaklıklarında dahi kullanılabilir.

SHELL GADUS S2 U 460L 2 UYUMLULUK

Sabun kalınlaştırıcı gresler gibi erimez ve yüksek sıcaklıklarda bile kararlılığını korur. Yüksek sıcaklıklarda çalışan, hatta vibrasyonun söz konusu olduğu uygulamalarda bile yatakta kalıcılık özelliğini korur, iyi seviyede sızdırmazlık ve sürekli güvenilir yağlama sağlar.

SHELL GADUS S2 U 460L 2 NASIL KULLANILIR ?

İdeal koşullar altında çalışan rulmanlarda bile gresleme periyotları uygulamaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Yük, Hız, Sıcaklık, Hava, Kirlilik ve nem gresleme periyodunu etkileyen önemli parametrelerdir.

Ön görülen gresleme periyodu olumsuz koşullar karşısında kısalacaktır. Rulman yataklarının komple temizlik yapılarak yeniden gresleme yapılmasına imkan verecek şekilde tasarlanmış olması tercih edilmektedir. Alternatif olarak, rulmanlar periyodik bakım için komple sökülmeli ve gres değişimi yapılmalıdır.

SHELL GADUS S2 U 460L 2 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.