Klüber Unisilkon L 50/2

Geniş bir servis sıcaklığı aralığına uygun, silikon yağı ve PTFE katı yağlayıcı bazlı, makaralı ve kaymalı yataklar için yüksek sıcaklık gresidir.

Unisilkon L 50/2, geniş bir servis sıcaklığı aralığına uygun, silikon yağı ve PTFE katı yağlayıcı bazlı, makaralı ve kaymalı yataklar için yüksek sıcaklık gresidir.

KLÜBER UNİSİLKON L 50/2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklıklarda uzun süreli ve ömür boyu yağlama sağlamak için özel hammaddelerden üretilmiştir.
– İyi basınç emme kapasitesi nedeniyle artan bileşen kullanılabilirliği için aşınma azaltma
– Sulu çözeltilerle iyi uyumluluk sayesinde çok yönlü kullanım

Metal yüzeylerde iyi bir ıslanma kabiliyetine sahiptir ve iyi aşınma koruması, ortam koşullarına karşı direnç ve termal stabilite sunar. Yeniden yağlama aralıklarını uzatabilir, temizlik ve bakım maliyetlerini azaltabilirsiniz, böylece işletme maliyetlerinizi azaltabilir.

KLÜBER UNİSİLKON L 50/2 NEREDE KULLANILIR ?

Yüksek termal strese maruz kalan rulmanlar için uzun süreli yağlama gresidir. Ahşap, tekstil ve kağıt endüstrilerindeki uygulamalarda etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca metal/plastik malzeme kombinasyonlarındaki kaymalı yataklar ve conta gibi kauçuk parçalar için montaj yardımcısı olarak kullanılabilir. Sıcak ve soğuk suya ve su buharına karşı dayanıklıdır. Çoğu organik çözücüye, güçlü asitlere ve alkali çözeltilere karşı dayanıklı değildir.

KLÜBER UNİSİLKON L 50/2 NASIL UYGULANIR

Unisilkon L 50/2 çoğu metal, termoplastik ve elastomere karşı nötrdür. Birçok farklı elastomer ve plastik bileşimi nedeniyle seri uygulamalardan önce uyumlulukları kontrol edilmelidir. Spatula, fırça, normal ölçü aletleri veya tampon baskı yöntemi ile uygulanabilir. Lütfen malzeme güvenlik bilgi formunu dikkate alın.

KLÜBER UNİSİLKON L 50/2 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER UNİSİLKON L 50/2 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.