Shell Gadus S2 V100 3

EP katkısı içermeyen, değişik çalışma şartlarında ve orta derecede yük altında çalışan rulman ya da döner malzemelerin yağlanması için kullanılan gresidir.

Gadus S2 V100 3 pas önleyici, aşınma önleyici ve oksidasyon önleyici katıklarla güçlendirilmiş lityum sabunlu genel amaçlı bir grestir.

GADUS S2 V100 3 ESKİ İSMİ NEDİR ?

Alvania RL 3

SHELL GADUS S2 V 100 3 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– 130 C'ye kadar gösterdiği yüksek performans sayesinde uzun rulman ömrü
– Yüksek sıcaklıklarda oksidasyonun neden olabileceği depozit oluşumuna karşı direnç gösterir.
– Vibrasyona karşı kararlı olup şok yüklerde dahi herhangi bir akma eğilimi göstermez.
– Zorlu ortamlarda etkili koruma
– Uzun depolama sürecinde kıvamında bir değişiklik olmaz.

SHELL GADUS S2 V 100 3 NEREDE KULLANILIR ?

– Gresle yağlanan bilyalı veya kaymalı yataklar
– Elektrik motoru rulmanları
– Kapalı rulmanlar
– Su pompası rulmanları
– Yüksek sıcaklıklarda veya suyun olduğu ortamlarda konvensiyonel lityum bazlı greslere göre belirgin avantajlar sağlayarak geniş işletme şartlarında kullanılabilmektedir
– Genel endüstriyel uygulamalar ve normal çalışma sıcaklıklarında çalışan merkezi yağlama sistemlerinde ideal bir grestir.

h5>SHELL GADUS S2 V100 3 NASIL KULLANILIR ?

Tavsiye edilen uygulamalarda uygun kullanıldığında ve hijyen standardlarının sürekli sağlandığı durumlarda herhangi bir sağlık veya emniyet problemine yol açmamaktadır. Ciltle temastan kaçınınız. Kullanım esnasında yağ geçirmeyen eldiven kullanınız. Ciltle temas halinde acilen sabun ve su ile yıkayınız.

SHELL GADUS S2 V100 3 FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.