Klüber Klüberbio BM 32-142

Biyolojik olarak kolayca parçalanabilen bir baz yağ ve bir dizi özel katkı maddesinden oluşan, mükemmel performans özelliklerine sahip bir grestir.

Klüberbio BM 32-142, biyolojik olarak kolayca parçalanabilen bir baz yağ ve bir dizi özel katkı maddesinden oluşan, mükemmel performans özelliklerine sahip bir grestir. Gres çevre dostudur ve yüksek yük taşıma kapasitesine, iyi aşınma ve korozyon önleme özelliklerine ve ayrıca düşük sıcaklıklarda çok iyi özelliklere sahiptir. Elbette, genellikle aşırı çevresel koşullara maruz kalan ve deniz suyuyla temas eden her deniz ve gemi ekipmanı üreticisi veya kullanıcısı, mükemmel performans özelliklerine sahip ekolojik bir yağlayıcı kullanma olasılığıyla ilgilenecektir.

KLÜBER KLÜBERBİO BM 32-142 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Gres, Çevre Koruma Ajansı'nın Gemi Genel İzni'nin EPA 2013 Ek A'sının çevresel gerekliliklerini karşılar.
– Düşük sıcaklıklara dayanıklıdır, bu da son derece düşük ortam sıcaklıklarında kullanılmasına olanak tanır.
– Doğru seçilmiş katkı maddeleri yağlanan parçaların kullanım ömrünü uzatır ve aşınmalarını yavaşlatır.
– İyi yük taşıma kapasitesi ve aşınmaya ve korozyona karşı direnç nedeniyle daha uzun bakım yeniden yağlama aralıkları.

Bu nitelikleri nedeniyle Klüberbio BM 32-142, birçok mekanizma ve sürtünme düğümü için tercih edilen evrensel gres olarak kabul edilir. özellikle her türlü kirliliğe duyarlı ortamlarda çalışmak. Klüberbio BM 32-142, ABD Çevre Koruma Ajansı'nın (EPA) 2013'ten itibaren “Deniz Yağları için Genel İzin” belgesinde belirtildiği üzere biyolojik olarak parçalanabilirlik, toksik olmama ve biyolojik birikim için Çevresel Olarak Kabul Edilebilir Yağlayıcı (EAL) sınıflandırma gereksinimlerini karşılamaktadır.

KLÜBER KLÜBERBİO BM 32-142 NEREDE KULLANILIR ?

Klüberbio BM 32-142 gresi, yüksek yüzey basınçlarına sahip rulmanlı ve kaymalı yatakların yağlanması için geliştirilmiştir. Gres, özellikle yüksek eko-uyumluluk, korozyona karşı etkin koruma ve yüksek yük taşıma yeteneği gerektiren denizcilik uygulamaları için tasarlanmıştır.

Yaygın uygulamalar, vinçlerdeki, makara halat kılavuzlarındaki, asansörlerdeki ve direksiyon mekanizmalarındaki yatakların yağlanmasını içerir. Belirli bir uygulama hakkında herhangi bir sorunuz varsa, uzmanlarımız size ayrıntılı bilgi ve ipuçları vermeye hazırdır.

KLÜBER KLÜBERBİO BM 32-142 NASIL UYGULANIR

Klüberbio BM 32-142 fırça, fırça, spatula, gres tabancası vb. ile uygulanabilir. Merkezi yağlama sistemlerinde düşük sıcaklıklarda da kullanılabilir. Klüberbio BM 32-142 gresinin renginin UV radyasyonunun etkisi altında kırmızımsı hale geldiğini lütfen unutmayın. Bu etki, yağlayıcının performansını etkilemez.

KLÜBER KLÜBERBİO BM 32-142 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERBİO BM 32-142 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.