Mobil Mobilgrease Special

32 inceleme

Aşınma, pas ve korozyon, su ile yıkanma ve yüksek sıcaklık altında oksidasyona karşı koruma sağlamak için formüle edilmiş, içinde ayrıca aşınmaya karşı ilave koruma amacıyla molibden disülfit bulunan gres yağıdır.

Mobil Mobilgrease Special Özellikleri

Mobilgrease Special üstün kaliteli aşırı basınç lityum hidroksitearat gresidir. Aşınma, pas ve korozyon, su ile yıkanma ve yüksek sıcaklık altında oksidasyona karşı koruma sağlamak için formüle edilmiştir. İçinde ayrıca aşınmaya karşı ilave koruma amacıyla molibden disülfit bulunur.Binek araç, kamyon ve tarım traktörlerinde; müteahhit, inşaat ve madencilik sektörlerinde, mobil ekipmanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış ağır hizmet otomotiv gresidir. Önerilen çalışma sıcaklığı aralığı -20ºC ile 130ºC arasındadır. Molibden disülfit ilavesi ile geliştirilmiş aşınma önleyici özelliği nedeniyle, sürtünme, salınım veya kayma hareketine maruz kalmış ağır yükler altındaki yataklar için özellikle uygundur.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Dünya çapında mükemmel performansı ile tanınmış ve kabul görmüş Mobilgrease ürün grubunun bir parçasıdır. Şirketimizin formülasyon teknoloji uzmanları tarafından tasarlanmış gres olup kullanımı tüm dünyadaki teknik uzmanlarımız tarafından desteklenmektedir. Otomotiv ve endüstriyel ekipmanlara yönelik tekerlek rulmanları ve şasi elemanları için çok maksatlı ağır hizmet gresi olarak tasarlanmıştır.- Zor çalışma şartları altında bulunan ekipmanların ağır yükler, şok yüklemeler ve titreşimler altında aşınmaya karşı korunma - Daha düşük bakım ve daha az arıza duruşu sağlayacak şekilde pas ve korozyona karşı ekstra koruma - Su ile yıkanmaya karşı gösterdiği direnç sayesinde su kirleticilerinin olduğu ortamlarda da doğru yağlama sağlar - Merkezi yağlama sistemlerinde kolay pompalanabilme özelliği
NEREDE KULLANILIR ?
Binek araç, kamyon ve tarım traktörlerinde; müteahhit, inşaat ve madencilik sektörlerinde, mobil ekipmanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış ağır hizmet otomotiv gresidir.- Özellikle sürtünme, salınım veya kayma hareketi içinde olan tekerlek rulmanları - Zor koşullar altında çalışan şasi parçaları
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Mobil Mobilgrease Special muadili (alternatifi)

Mobil Mobilgrease Special muadili (alternatifi)

Mobil Mobilgrease Special teknk döküm (pdf, sds, msds)
Mobil Mobilgrease Special yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Mobil Mobilgrease Special Mobil Mobilgrease Special
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,5
Toplam 32 inceleme
1-3 32 incelemesi
  1. F
    (0) (0)
  2. S
    (0) (0)
  3. V
    (0) (0)

Mobil Mobilgrease Special hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: