Klüberlub EH 71-241, mineral yağ, poliüre ve katı yağlayıcı bazlı yüksek sıcaklık gresidir.

KLÜBER KLÜBERLUB EH 71-241 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Mükemmel aşınma koruması
– Eklemlerin daha uzun servis ömrü
– Elastomerlerle iyi uyumluluk
– Onaylı acc. VW TL 52133'e

KLÜBER KLÜBERLUB EH71-241 NEREDE KULLANILIR ?

Sabit hızlı bilyalı mafsallar için kullanılır. Bu üründe bulunan özel katkı maddeleri ve katı yağlayıcılar, mükemmel aşınma koruması ve bağlantıların uzun ömürlü olmasını sağlar. VW acc tarafından onaylanmıştır. 52133 TL'ye kadar. Gres, CR, NBR, HNBR ve TPE'ler gibi birçok körüklü malzeme ile uyumludur.

KLÜBER KLÜBERLUB EH 71-241 NASIL UYGULANIR

Gres tabancası, fırça, spatula veya otomatik sistemlerle uygulanabilir.

KLÜBER KLÜBERLUB EH 71-241 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERLUB EH 71-241 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.