Klübersynth G 34-130, sentetik hidrokarbon yağ, mineral yağ, özel kalsiyum sabunu ve poliüre bazlı bir yağlama gresidir. Geniş bir servis sıcaklığı aralığına, iyi aşınma önleyici özelliklere ve eskimeye karşı yüksek dirence sahiptir. Suya karşı tribokorozyon direncine ve iyi yapışmaya karşı mükemmel koruma sağlar.

KLÜBER KLÜBERSYNTH G 34-130 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Küçük dişliler için özel gres
– Alüminyum bileşenler için uygundur
– Geniş servis sıcaklık aralığı
– Aşınmaya karşı iyi koruma
– Tribokorozyona karşı mükemmel koruma
– Otomatik ölçüm cihazları ile kolayca uygulanabilir

KLÜBERSYNTH G 34-130 KULLANILDIĞI YERLER

Dişliler, yataklar, mafsallar ve kızaklar için, örneğin zanaatkarlar ve kendi elleriyle yapanlar için makinelerde. Genellikle çelik/çelik, çelik/plastik ve plastik/plastik sürtünme bileşenlerine sahip küçük ve minyatür dişliler için uygundur. Klübersynth G 34-130, özellikle alüminyum kayar bileşenlere sahip kızaklar ve trapezoidal veya bilye tipi dişli millerin yağlanması için uygundur.

KLÜBERSYNTH G 34-130 NASIL UYGULANIR ?

Yaklaşık çevresel hıza kadar dişlilerin daldırma yağlaması. 5 m/s ve yakl. 4 m/s. Ürün fırça, spatula veya otomatik ölçüm cihazları ile uygulanır. Ürün normalde merkezi yağlama sistemleri aracılığıyla uygulanabilir. Ancak, farklı sistem konfigürasyonları ve uygulama koşulları nedeniyle, ürünün pompalanabilirliğinin her bir uygulama için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın. Bu konuda yardım sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Servis sıcaklığı aralığı:
Yaklaşık -30 ve 130 °C. Daldırma yağlama yakl. – 20 °C ve uygulanan yağlayıcı film (örneğin diş kenarlarında) yaklaşık – 40 °C. Belirtilen servis sıcaklıkları, yağın yapısına, kullanım amacına ve uygulama teknolojisine bağlı olarak kılavuz değerlerdir.

KLÜBER KLÜBERSYNTH G 34-130 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH G 34-130 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.