Klüber Klübersynth LI 44-22

Suya karşı dayanıklılığın yanı sıra, iyi sönümleme ve yapışma özelliklerine sahip, tamamen sentetik, dinamik olarak hafif, düşük sıcaklıktaki bir yağdır.

Klübersynth LI 44-22, iyi sönümleme ve yapışma özelliklerinin yanı sıra su direncine sahip, tam sentetik, dinamik olarak hafif, düşük sıcaklık gresidir. Sentetik hidrokarbonlar, lityum sabun, sürtünme önleyici katı yağlayıcıların yanı sıra korozyon ve oksidasyon inhibitörlerine dayanmaktadır. Birçok plastik ve elastomere karşı neredeyse nötrdür.

KLÜBER KLÜBERSYNTH LI 44-22 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– İyi sönümleme özelliklerine sahip sentetik düşük sıcaklık gresi
– Birçok plastiğe karşı neredeyse nötr
– Düşük sürtünme katsayıları
– Yaşlanmaya karşı dayanıklı
– Onaylı acc. VW-TL 778 B ve Ford WSD-M1C234-A2 için

KLÜBER KLÜBERSYNTH LI 44-22 NEREDE KULLANILIR ?

Mükemmel düşük sıcaklık ve sönümleme özellikleri nedeniyle hassas mühendislik ve otomotiv endüstrisinde kullanılır, örn. otomatik kilitleme sistemleri, koltuk ayar sistemleri ve küçük dişliler için. Özellikle plastik/plastik ve çelik/plastik malzeme eşleştirmeleri için uygundur. Ürün, VW-TL 778 B ve Ford WSD-M1C234-A2 spesifikasyonlarına göre onaylanmıştır.

KLÜBER KLÜBERSYNTH LI 44-22 NASIL UYGULANIR

Fırça veya spatula ile veya geleneksel ölçüm sistemleri ile uygulayın.

KLÜBER KLÜBERSYNTH LI 44-22 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH LI 44-22 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.