Petrol Ofisi Hi-Thermo 850

Ağır yük ve yüksek sıcaklıklarda çalışan düşük ve orta devirli rulmanların yağlanması için geliştirilmiş çok amaçlı, kurşun içermeyen inorganik bir grestir.

HI-Thermo 850 ağır yük ve yüksek sıcaklıklarda çalışan düşük ve orta devirli rulmanların yağlanması için geliştirilmiş çok amaçlı, kurşun içermeyen, inorganik bir grestir.

PETROL OFİSİ HI-THERMO 850 NEREDE KULLANILIR ?

Çelik endüstrisinde düz ve rulmanlı yataklarda, çimento sektöründe elek altı soğutucu ve kalenderlerin döner buhar bağlantılarında, fırın konveyörlerinin rulman ve zincirlerinde, ağır iş makinelerinin rulman ve kırıcı yataklarında kullanılabilir. Sıcaklığın 175 °C ile 210 °C arasında olduğu rulman uygulamalarında kullanılır.

PETROL OFİSİ Hİ-THERMO 850 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek sıcaklıklarda çalışma olanağı sağlar.
– Mükemmel termal stabilitesi, çok yüksek sıcaklıklarda bozulmadan etkin bir yağlama yapmasını sağlar.
– Oksidasyon dayanımı çok yüksek olup uzun servis süresi sağlar.
– Merkezi sistemlerde pompalanabilir.
– Pas ve korozyona karşı sistemi mükemmel korur.

PETROL OFİSİ Hİ-THERMO 850 ŞARTNAMELER VE ONAYLAR

DIN 51825: KP1(1,5) R-20

PETROL OFİSİ Hİ-THERMO 850 FİYATI

Fiyat almak için…

Endüstriyel Yağ ve Gres

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Petrol Ofisi madeni yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.

madeni yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. Petrol Ofisi madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.