Klüber Microlube GBU-Y 131

Suya maruz kalan rulmanların yağlanması için geliştirilmiş yarı sentetik baz yağ ve metal kompleks sabun kıvamlaştırıcı içeren özel bir gres yağıdır.

Microlube GBU-Y 131, yarı sentetik baz yağ ve metal kompleks sabun kıvamlaştırıcı içeren özel bir grestir. Bu özel kombinasyon, gresin yük taşıma kapasitesini, su direncini ve korozyona karşı koruyucu özelliklerini büyük ölçüde etkiler.

KLÜBER MICROLUBE GBU-Y 131 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– İyi basınç emme kapasitesi
– Suya karşı yüksek direnç
– İyi korozyon koruması

KLÜBER MICROLUBE GBU-Y 131 NEREDE KULLANILIR ?

Orta ila yüksek yükler altında ve ayrıca nem ve su etkisi altında çalışan kaymalı ve makaralı yatakların yağlanması için tasarlanmıştır. telesiyejlerin sabit veya sökülebilir halat tutamaçlarının yağlanmasında özellikle başarılı olduğunu kanıtlamıştır.

KLÜBER MICROLUBE GBU-Y 131 NASIL UYGULANIR

Fırça, spatula, gres tabancası veya gres kartuşu ile uygulanabilir. Yapı malzemeleri farklı üreticilerden ve tedarikçilerden büyük farklılıklar gösterebileceğinden, seri uygulamalardan önce elastomerler ve plastik malzemelerle uyumluluk kontrol edilmelidir.

KLÜBER MICROLUBE GBU-Y 131 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER MICROLUBE GBU-Y 131 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.