Klüber Staburags NBU 30 PTM

Yüksek neme maruz kalan dış mekan uygulamalarında etkili, suya ve tribokorozyona (aşınma korozyonu) karşı dayanıklı katı yağlayıcı içeren bir montaj gresidir.

STABURAGS NBU 30 PTM, katı yağlayıcı içeren bir montaj gresidir. Suya dayanıklıdır ve tribokorozyona (aşınma korozyonu) karşı korur. Yüksek neme maruz kalan dış mekan uygulamalarında etkili olduğu kanıtlanmıştır.

KLÜBER STABURAGS NBU 30 PTM ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Tribo-korozyona karşı koruma sağlayan montaj gresi
– İyi korozyon koruması
– Dış ortam koşullarında bile suya karşı mükemmel direnç
– Knorr Bremse şirketi tarafından onaylanmıştır, N 12006-37

KLÜBER STABURAGS NBU 30 PTM NEREDE KULLANILIR ?

Sürgülü boşluklu geçmeleri içeren uygulamalar için bir montaj gresi olarak uygundur. Uygulamalar arasında sıcak ve soğuk su vanaları ve muslukları, kızaklar (özellikle dolum makinelerinde), vana milleri ve silindir kılavuzları bulunur. Ürün aynı zamanda sızdırmazlık gresi olarak da kullanılabilir. Ayrıca kızakların, cıvataların, millerin ve vidaların yağlanması için uygundur, örn. demiryolu boji montajlarında.

Özellikle raylı araçların cıvata ve çubuk gibi harici fren bileşenleri için uygundur. Araçlardaki ABS sensörlerinin montajını ve demontajını kolaylaştırır.

KLÜBER STABURAGS NBU 30 PTM NASIL UYGULANIR

Gres memesinin bulunmadığı demiryolu fren parçalarının yeniden yağlanması için STABURAGS NBU 30 PTM'nin aerosol sprey versiyonunu kullanın. İnce boşluklara optimum penetrasyon için en az 8 saniye püskürtmenizi öneririz. Bu, raylı araçlarda fren çubuklarının verimliliğini artıracak ve böylece en uzun bakım aralıklarını sağlayacaktır.

Montaj ve yağlama amacıyla kullanıldığında, yağlayıcının bileşen yüzeylerine tüy bırakmayan bir bezle, elle veya fırça ile hafifçe uygulanmasını öneririz.

KLÜBER STABURAGS NBU 30 PTM FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER STABURAGS NBU 30 PTM ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.