Neo Lubricants Neogrease FG H

Sentetik hidrokarbon baz yağlarından üretilmiş gıda, ilaç, hayvancılık ve kozmetik sektöründeki özellikle ambalajlama gibi gıda teması olan ve uzun süreli yağlama istenen makineler için geliştirilmiş gıda onaylı grestir.

Neogrease FG H, sentetik hidrokarbon baz yağlarından üretilmiş gıda, ilaç, hayvancılık ve kozmetik sektöründeki özellikle ambalajlama gibi gıda teması olan ve uzun süreli yağlama istenen makineler için geliştirilmiş gıda onaylı grestir.

– Uzun süreli kullanım
– Sentetik yağlayıcı
– Tesadüfü gıda temasları için güvenli kullanım

Performansını artırmak için beyaz yağ bazlı sentetik hidrokarbonlarla formüle edilmiş, ayrıca sıcağa karşı oldukça dirençli olup aşınma önleyici özel katıklarıyla su ve oksidasyona karşı güçlü bir istikrara sahiptir.

NEOGREASE FG H KULLANILDIĞI YERLER

Rulmanlar, kaymalı yataklar ve lineer kılavuzlar, şişeleme tesislerinde, gıda paketleme tesisleri (konserve gıdalarda kapakların kapatmasında, sebze-meyve depoları), paletleme makinelerinde, arıtma tesislerinde güvenli kullanım sağlar.

NEOGREASE FG H ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Su, tuzlu su ve buhar (soğuk veya sıcak) ortamlarında mükemmel yapışma ve sızdırmazlık kapasitesi
– Korozyona karşı korur.
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç.
– Yüksek basınç ve yüklere karşı dayanıklı

NEOGREASE FG H NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.