Neo Lubricants Neogrease HT LY Y1

Kızak sistemleri ve plastik dişlilerde uzun ömürlü özel sentetik ve güçlü katkıları sayesinde yüksek performans sağlayan sentetik rulman gresidir.

Neogrease HT LY Y1, özel sentetik ve güçlü katkıları sayesinde yüksek performans sağlayarak kızak sistemleri ve plastik dişlilerde uzun ömürlü sağlayan sentetik rulman gresidir.

Diğer sıradan ve sentetik gresler gibi özelliği bozulmaz ve kalıntı bırakmaz. Sürtünmeyi azaltan özel yapısı ile ses ve gürültüyü azaltır.

NEOGREASE HT LY Y1 KULLANILDIĞI YERLER

Çok uzun süreli yağlama istenen parçalarda, conta ve bağlantı elemanlarında, titreşimli makaralı ve kaymalı yataklarda elektrik motorlarında, fanlarda, bilyalı rulmanlarda, küçük dişli ve plastik gruplarında mükemmel ve çok uzun süreli yağlama yapar.

NEOGREASE HT LY Y1 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Vibrasyon ve ağır titreşimde kararlılığını bozmaz
– Uzun servis ömrü
– Tam sentetik özel yağlayıcı yapı
– Düşük gürültü
– Uzun raf ömrü

NEOGREASE HT LY Y 1 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. İlk yağlamada rulmanın tamamı mutlaka doldurulmalıdır. ikinci yağlamada ise mevcut gres dışarı çıkana kadar gresleme yapılır. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.