Neo Lubricants Neogrease SP S2

Sentetik baz yağ ve baryum sabunlu düşük ve yüksek sıcaklıklar için geliştirilmiş gres yağıdır. Çalışma performansını artırır ve gürültüyü azaltır.

Neogrease SP S2, baryum sabunlu düşük ve yüksek sıcaklıklar için geliştirilmiş sentetik gres yağıdır. Çalışma performansını artırır ve gürültüyü azaltır. İçeriğindeki farklı kimyasal ve katıklar ile su, kimyasal ve korozyona karşı eşsiz bir koruma sağlayarak uzun ömürlü rulman yağlaması sağlar.

NEOGREASE SP S2 KULLANILDIĞI YERLER

Ağır koşullarda çalışan bilyalı rulmanlar ve yatak yağlamalarında, suya ve kimyasala maruz kalan tüm noktalarda, konveyörler, fırınlar, su pompaları, sürgülü vanalarda, çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinde, elektrikli el aletlerinde, tekstil boya makinelerinde, menteşeler ve pimlerde güvenle kullanılabilir.

NEOGREASE SP S2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Olağanüstü yük taşıma kapasitesi sayesinde aşınmayı engeller
– Korozyona karşı mükemmel koruma
– Ağır çalışma koşullarında yüksek mekanik stabilite
– Uzun ömürlü yağlama yapar
– Su ve kimyasala dayanımı çok yüksektir.
– Yaşlanmaya karşı yüksek direnç
– Asit ve alkali sulu çözeltilerin çoğunda çok iyi direnç sağlar
– Yeniden yağlama aralıklarında fark yaratır.

NEOGREASE SP S2 NASIL UYGULANIR ?

Fırça, spatula veya gres tabancası ile uygulanabilir. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle kullanılmadan önce uyumluluk mutlaka kontrol edilmelidir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

özel endüstriyel yağları; malzeme güvenlik bilgi formu; msds sds, teknik döküm; pdf, tds gıda onay belgesi; nsf, h1, helal belgelerini ürünü satın alırken faturası ile talep edebilirsiniz. yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Karşılaştırma Cetveli ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Neo Lubricants özel endüstriyel yağları her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.