Shell Isı Transfer Yağı

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Shell Isı Transfer Yağı teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Shell Isı Transfer Yağı, içeriğindeki yüksek kaliteli rafine edilmiş baz yağları sayesinde ısı transfer sistemlerinde üstün performans sağlar. İçeriğindeki yüksek kaliteli rafine edilmiş baz yağları sayesinde kraking, oksidasyon ve viskozite kalınlaşmaya karşı direnç gösterir. Bu sayede yağın kullanım ömrü uzar, akışkanın verimli şekilde ısıtılması ve pompalanması sağlanarak ısıtıcı yüzeyinde oluşan film tabakasının sıcaklığının üst limitlerin altında kalmasını sağlar. Düşük viskozite değeri sayesinde geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel akışkanlık ve ısı transferi sağlar. Düşük buharlaşma basıncı sayesinde krakinge karşı direnç gösterir. Bu sayede genleşme tankı ve kollektörlerde geri dönüşümü gerektiren uçucu yan ürünlerin oluşumunu azaltır.

Shell Isı Transfer Yağları, korozif olmayan ve yüksek çözünür yapısı sayesinde oksidasyona neden olan yan ürünleri çözünür halde tutarak depozit oluşumunu azaltır ve eşanjörlerin iç yüzeylerini temiz tutar.

Shell ısı transfer yağı için genleşme katsayısı 1/0C ‘de 0.0008’dir.

Heat Transfer Oil S2 MSDS, termal yağ, msds, pdf, teknik döküm ve tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.