Mobil Vacuoline 500 Serisi

99 inceleme

Kaymalı yataklar, rulmanlı yataklar, paralel şaft ve konik dişlilerin yağlanması için geliştirilmiş sirkülasyon yağıdır.

Mobil Vacuoline 500 Serisi teknik bilgi

Mobil Vacuoline 500 (525, 528, 533) serisi ürün ailesi geniş yelpazedeki endüstriyel ekipmanlar için çok yönlü bir yağlama olanağı sunar.  500 Serisi yağlar No Twist haddelerinin ağır şartlarını karşılamak üzere tasarlanmış yüksek performanslı ağır hizmet sirkülasyon yağlarıdır, bununla beraber genel performansları bu yağları dişli ve rulman yağlaması için de mükemmel bir seçim haline getirir. Vacuoline 500 Serisi Morgan Construction Company’nin yüksek hızlı No Twist çubuk haddelerinin kritik şartlarını ve aynı zamanda Danielli çubuk haddelerinin sirkülasyon yağı taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.Yüzeye mükemmel yayılmak ve tutunmak, yağ özelliklerini ekstra korumak, pas ve korozyona karşı ince film koruması sağlamak üzere yüksek kaliteli baz yağlar ve özel bir katık sistemi ile formüle edilmiştir. Oksidasyon ve ısıl bozunmaya karşı mükemmel direnç gösterir ve aşınmaya karşı yüksek seviyede koruma sağlar. Su ve diğer kirleticilerin sistem tankında bulunan yağdan kolayca ayrışmasına olanak sağlayan mükemmel sudan ayrılma özelliğine sahiptir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Üstün performansı, markayı destekleyen Araştırma ve Geliştirme uzmanlığı ve dünya çapında teknik desteğe dayalı olarak dünyaca tanınmakta ve takdir görmektedir. Bu yağların çok yönlü performansı, onu senelerdir dünya üzerindeki çok sayıda kullanıcının seçimi haline getirmiştir. No Twist çubuk haddelerin sirkülasyon sistemlerinin, endüstriyel ve denizcilik dişli kutularının, hidrolik sistemlerinin ve geniş yelpazedeki yardımcı ekipmanların yağlanması için tasarlanmıştır.- Dengeli yüksek performanslı yağ formülasyonu sayesinde pas ve korozyona karşı iyi koruma - Aşınmaya karşı benzersiz koruma - Mükemmel sudan ayrışma özellikleri - Oksidasyon ve ısıl bozunmaya karşı yüksek direnç - Birden fazla uygulama alanı olanağı
NEREDE KULLANILIR ?
Öncelikli olarak düz yataklar, makaralı rulmanlar, paralel şaftlar ve konik dişlilerin yağlanmasını amaçlamaktadır. Şoklu yüklere maruz kalmayan ve aşırı basınç performansı gerekmeyen sistemlerde çok amaçlı olarak kullanıma uygundurlar. Su ile kirlenmenin yoğun olduğu sistemlerde sudan iyi ayrışma özelliklerine sahiptir. Mobil Vacuoline 500 serisi çarpma ile yağlama, daldırma ve segmanlı yağlama ile beraber diğer tüm pompa, valf ve yardımcı ekipman bulunan uygulamalarda kullanılmaktadır. Daha yüksek viskoziteli yağların istendiği hidrolik sistemlerde tavsiye edilirler. Uzun süreli yüksek sıcaklığa maruz kalınmasından doğan etkilere özellikle dirençlidirler ve kısa yağ dinlenme sürelerinin bulunduğu sirkülasyon sistemlerinde iyi performans gösterirler.Tipik uygulamalar şunları içerir:- No Twist Rod çubuk haddeleri - Orta hizmet düz, konik, helezon ve çavuş dişli üniteleri - Sirkülasyon sistemleri - Mobil Vacuoline 525, 528, 533 aynı zamanda yüksek viskoziteli aşınma önleyici hidrolik yağların istendiği dişli, paletli, radyal ve eksenel pistonlu pompaları bulunan hidrolik sistemlerde de kullanılabilir. - Hava ve asal gazlar ile çalışan, çıkış sıcaklıkları 150 oC’yi geçmeyen bazı kompresörler ve vakum pompaları, nefeslik hava kompresörleri için uygun değildir.
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Vacuoline 500 Serisi MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Mobil Vacuoline 500 Serisi muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Mobil Vacuoline 500 Serisi teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Vacuoline 500 Serisi için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Mobil Vacuoline 500 Serisi için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Mobil Vacuoline 500 Serisi Mobil Vacuoline 500 Serisi
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
1-2 99 incelemesi
  1. AB
    (0) (0)
  2. H
    (0) (0)