Mobil DTE 746

Gaz ve buhar türbini uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, çinko içermeyen türbin yağlarıdır.

Mobil DTE 746, gaz ve buhar türbini uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış, çinko içermeyen türbin yağlarıdır. Mobil DTE 746, özenle seçilmiş baz yağlar ve antioksidanlar, pas ve korozyon önleyiciler ve köpük önleyiciler de içeren katıklar ile formüle edilmiştir. Bu bileşenler zaman içerisinde oksidasyon ve kimyasal bozunmaya karşı olağanüstü direnç sağlar. Güvenilir çalışma sağlayan mükemmel sudan ayrışabilirlik, emülsiyon oluşumuna karşı direnç ve köpük önleme özellikleri sergiler. Gelişmiş hava tahliye özellikleri, türbin hidrolik kontrol mekanizmaları için kritik öneme sahiptir.

Duruş sürelerini kısaltır ve yağ ömrünü uzatır, türbin çalışma güvenilirliğini arttırmaya yardımcı olan mükemmel ekipman koruması sağlar. Mobil DTE 746'nin performansı, dünya çapında kullanılan buhar ve gaz türbinleri için çok çeşitli endüstri standartlarını ve ekipman üreticisi şartnamelerini karşılama veya aşma kabiliyetiyle kanıtlanmaktadır.

MOBİL DTE 746 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Başlıca türbin ekipman üreticisi şartnamelerini ve endüstri şartnamelerini karşılar veya aşar (ISO VG 32)
– Üstün oksidasyon, kimyasal ve renk kararlılığı
– Mükemmel sudan ayrışabilme özelliği
– Pas ve korozyona karşı gelişmiş koruma
– Hızlı hava ayrışması ve köpük oluşumuna karşı direnç
– Çinko içermez

MOBİL DTE 746 NEREDE KULLANILIR ?

Buhar ve gaz türbinlerinin sirkülasyon sistemlerinin gereksinimlerini karşılamak veya aşmak için tasarlanmıştır. Özel uygulamalar aşağıdaki gibidir:
– Yüksek güç çıkışlı baz yük elektrik hatları için elektrik enerjisi üretimi
– Temel yükte veya en üst üretim modlarında çalışan gaz türbini kombine çevrim elektrik santralleri
– Sabit santrallerdeki gaz türbinleri
– Gaz veya buhar türbini ana itici güçleri
– Hidroelektrik türbin uygulamaları

MOBİL DTE 746 FİYATI

Fiyat almak için…

MOBİL DTE 746 ALTERNATİF (MUADİL)
Endüstriyel Yağ ve Gres

Sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir.

Mobil madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Mobil, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Mobil Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.