Shell Morlina S2 BL

Yüksek viskozite indeksli bazyağı ve çinko içermeyen formülasyonu ile pasa, korozyona ve aşınmaya karşı yüksek seviyede koruma sağlayan sirkülasyon ve yatak yağıdır.

Morlina S2 BL 5, 10, 22 yağları, içeriğindeki çinkosuz katık paketi ile özel seçilmiş düşük viskoziteli mineral baz yağları sayesinde takım tezgahlarındaki yüksek devirli millerin yağlanmasında üstün performans gösterir.

Morlina S2 BL ESKİ İSMİ NEDİR ?

Morlina HS 5

SHELL Morlina S2 BL ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Formülasyonunda kullanılan kendini ispatlamış pas ve oksidasyon önleyici katık paketi sayesinde hava, su ve bakır gibi metal katalistlerin bulunduğu koşullarda yüksek sıcaklığın neden olduğu oksidasyona karşı mükemmel direnç göstererek yağ ömrünü uzatır ve bakım maliyetlerini düşürür.

İçeriğindeki özel katıklar yataklardaki yumuşak metallerle reaksiyona girmeden aşınmaya karşı etkili koruma sağlar ve makinelerin verimliliğini yükseltir. İlave olarak bu katık paketi yağın korozyona karşı mevcut koruma performansını da geliştirerek yatakların ömrünü uzatır.

Düşük viskozite değeri sayesinde yüksek devirli makine elemanlarının düzgün çalışmasını sağlar ve sürtünme kaynaklı enerji kayıplarının sonucunda açığa çıkan ısıyı en aza indirir.

SHELL Morlina S2BL NEREDE KULLANILIR ?

– Kaymalı ve rulmanlı yataklar içeren makine sistemlerinin yağlanması için uygundur.
– Özellikle takım tezgahlarındaki yüksek devirli millerin yağlanması için uygun olan düşük viskoziteli yağlar (ISO VG sınıfı 5 ve 10)

SHELL Morlina S2BL SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

Fives Cincinnati P-62 (ISO VG 5, 10)
Shell Morlina S2 BL 10 yağları genellikle otomatik ve CNC takım tezgahlarında olduğu gibi yüksek devirli uygulamalarda gereksinim duyulan düşük viskoziteli yağ spesifikasyonlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

SHELL Morlina S2 BL FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.