Klüber Hotemp 2000 Spray

Yüksek sıcaklıklarda sürtünme noktalarına iyi tutunan, son derece yapışkan, tam sentetik zincir sprey yağıdır.

HOTEMP 2000 Sprey, normalde manuel olarak yağlanan sürtünme noktaları için aerosol formunda gelişmiş, sentetik yüksek sıcaklık yağlayıcıdır. Çözücünün buharlaşmasını takiben, HOTEMP 2000 Sprey eşit, ince ve oldukça yapışkan bir yağlayıcı film oluşturur.

KLÜBER HOTEMP 2000 SPRAY ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Yüksek termal kararlılık
– Sürtünme noktalarına iyi yapışma, uzun süreli yağlama etkisi
– İyi sürünme ve penetrasyon, dolayısıyla daha düşük tüketim
– Santrifüjlemeye dirençlidir, bu nedenle kontaminasyon riskini azaltır
– Suda çözünmez, iyi yıkanma direnci

KLÜBER HOTEMP 2000 SPRAY NEREDE KULLANILIR ?

Zincirlerde, kızaklarda, dişlilerde, tel halatlarda, kılavuzlarda veya kamlarda yaygın olan yüksek termal yüklere maruz kalan yağlama noktaları için kullanılır. Motosiklet zincirleri (ayrıca O-ring zincirleri) için de ideal bir yağlayıcıdır. Yıkanmaz ve zincir bağlantılarına ve sürtünme noktalarına iyi nüfuz eder. HOTEMP 2000 Sprey, yüksek sıcaklıklarda bile dayanıklı, yük taşıyan bir yağlayıcı film oluşturur. İdeal servis sıcaklığı için lütfen ürün verilerine bakın.

KLÜBER HOTEMP 2000 SPRAY NASIL UYGULANIR

Sprey'i işlerken yeterli havalandırma sağlayın, çünkü patlayıcı karışımlar oluşabilir. Çıplak aleve veya sıcak veya akkor halindeki nesnelere püskürtmeyin. Malzeme güvenlik bilgi formundaki ve kutu etiketindeki ek kullanım talimatlarına uyun. HOTEMP 2000 Sprey uygulandığında, santrifüjlemeye ve suyla yıkanmaya karşı dirençli, oldukça yapışkan bir yağlayıcı film oluşturur. Ayarlanabilir nozulu sayesinde kullanımda ekonomiktir. İstenilen yağlama noktasında doğru miktarın uygulanmasını sağlamak için püskürtme jeti dikeyden yataya değiştirilebilir. Spreyler doğrudan güneş ışığına ve 50 °C'nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakılmamalıdır.

KLÜBER HOTEMP 2000 SPRAY FİYATI

Fiyat almak için…

Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.