Neo Lubricants Neosynth Chain PG 100

Yüksek devir ve yüksek sıcaklıklar için geliştirilmiş poliglikol bazlı ve özel katıklarla formüle edilmiş sentetik yüksek sıcaklık zincir yağıdır.

Neosynth Chain PG 100, Poliglikol bazlı ve özel katıklarla formüle edilmiş uzun süreli yağlama için geliştirilmiş sentetik yüksek sıcaklık zincir yağıdır.
– Poliglikol tipi olmayan mineral veya sentetik yağlarla karıştırılamaz.
– Yağlanacak mekanizmaların yıkanması veya temizlenmesi tavsiye edilir.
– Üreticinin spesifikasyonlarının ve boyalar ve sızdırmazlık elemanları ile uyumluluğun doğrulanması tavsiye edilir.

Neosynth Chain PG 100 UYGULAMA

Fırça, kapalı sistem veya otomatik yağlama ile uygulanabilir. Otomatik yağlama sistemlerinde pompa uyumu mutlaka kontrol edilmelidir.

Neosynth Chain PG 100 UYGULAMA ALANLARI

Taşıma zincirlerinin yağlanması için uygundur, örn. ekmek pişirme fırınlarında plaka taşıyıcı zincirler. Chain PG 100 sonsuz dişlilerin, sirkülasyon sistemlerinin, kompresörlerin, düz ve makaralı yatakların vb. yağlanması için uygundur. Metal endüstrisinde kullanılan ergitme fırınlarında tahrik ve kontrol zincirlerinde ve yüksek sıcaklıklara maruz kalan diğer zincirlerde de kullanılabilir.

Neosynth Chain PG 100 ÜRÜN FAYDALARI

– Düşük sürtünme katsayısı ve mükemmel aşınma önleme özellikleri
– Oksidasyona ve yüksek sıcaklıklara karşı yüksek stabilite, 190 ºC'ye kadar olan çalışma sıcaklıklarında da kullanılabilir. Tortu, cila ve lastik oluşumunu engeller.
– Düşük donma noktası
– Mekanik kesmeye karşı dayanıklıdır.
– Metalik malzemelere, alüminyum alaşımlarına ve hatta bakıra karşı nötr.
– Üründeki gaz halindeki hidrokarbonların düşük çözünürlüğü, bu gazlarla çalışırken özellikle kompresör yağı olarak belirtilmesini sağlar.

, Endüstriyel özel yağ ve gresleri, dünyanın birçok ükesinde konusunda zengin ürün çeşidi ve yüksek performanslı yağ üreticileri tarafından üretilmektedir. İşletmenizin endüstriyel yağ ve gres kullanımı – seçimi noktalarında uzman bilgi birikimi ile işletmenize en hızlı ve ekonomik çözümleri sunar.

Endüstriyel özel yağlayıcıları;
• Demir-Çelik Sektörü
• Tekstil Sektörü
• Alüminyum Sektörü
• Beyaz Eşya Sektörü
• Metal İşleme Sektörü ve benzer sektörlerde kaliteli ürün yelpazesi ile önerilmektedir.

faaliyet gösterdiği sektörlerde en yeni teknolojik gelişmeleri takip eden ve ürün kalitesini markasıyla bütünleştirmeyi hedefleyen, sektörde her zaman yenilikleri takip eden marka olmayı kendisine benimsemiştir. Türkiye'deki bütün sektörlerde hizmet veren Neo Lubricants®, aynı zamanda Orta Doğu ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerde de geniş ürün yelpazesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Zengin ürün çeşidi ve yüksek performanslı yağ üreticileri tarafından üretilmektedir.