Klüber Klüberoil GEM 1 N

Klüber Klüberoil GEM 1 N Özellikleri

Klüberoil GEM 1 N yağları, oksidasyona karşı yüksek dirençli, seçilmiş mineral yağlara dayalı dişli ve çok amaçlı yağlardır. FVA 54’te belirtildiği gibi sürtünmeye ve mikro oyuklaşmaya karşı yüksek bir dirence sahiptirler. İyi aşınma önleme özellikleri, dişli yağları için standart FAG FE8 test teçhizatında rulmanlı yataklar için de kanıtlanmıştır.

ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– DIN 51517-3, CLP’ye göre gereksinimleri karşılar. İlgili dişliler, genel uygulama notlarına uyulması koşuluyla, dişli üreticisine önceden danışılmadan yağlarına değiştirilebilir.
– KlüberComp Lube Technology, farklı dişli kutusu bileşenlerinin yüksek performanslı yağlanmasını sağlayarak, Klüber tarafından yüksek kaliteli hammaddelerin seçilmesini ve bireysel danışmanlık ve hizmetleri içerir.
– ISO VG 150 API GL-4 veya daha yüksek bir sürtünme yükü direnci sunar. Dişliler, aşırı yüksek pik yüklerde, titreşimlerde veya salınımlarda bile sürtünmeye karşı yeterince korunur.
– Yağların FVA 54 GFT ≥ 10’a göre yüksek mikro çukurlaşma direnci, yüksek yüklere maruz kalan ve normalde bu tür hasarlara karşı hassas olan dişliler için yeterli koruma sağlar.

– Hem dişlilerin hem de rulman yataklarının iyi aşınma koruması, yağlanan bileşenler için hesaplanan hizmet ömrünün elde edilmesini sağlayarak bakım ve onarım maliyetlerinin düşmesini sağlar.
– Seçilen hammaddelerin mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağ bazlı standart dişli yağlarından çok daha uzun hizmet ömrü; Böylece servis aralıkları uzatılabilir ve bakım maliyetleri düşürülebilir.
– Flender köpük testinde belirlenen düşük köpürme eğilimi, sızıntı ve sorunsuz dişli çalışmasını sağlar.
– 72 NBR 902, 75 FKM 585 ve 75 FKM 170055’ten yapılmış Freudenberg contaları Klüberoil GEM 1 N yağlarına dayanıklıdır. Sızıntı ve kontaminasyon önlenir.
– Siemens (Flender), Siemens Geared Motors, FLSmidth MAAG Gears, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Lenze Gears, Stöber Antriebstechnik, ZAE Antriebssysteme, Moventas, Bonfiglioli vb. Tarafından onaylanmıştır.

NEREDE KULLANILIR ?

Yüksek yüklere maruz kalan düz, konik, hipoid ve planet dişlilerin yağlanması için özel olarak geliştirilmiştir. Bu tür dişliler rüzgar, çelik, madencilik ve şeker endüstrilerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca DIN 3996’da tanımlanan standart sonsuz dişlilerin yağlanması için de kullanılır. Ayrıca düz ve makaralı yatakların, her türlü dişli kaplinlerin, zincirlerin, kızakların, mafsalların, millerin ve pompaların yağlanmasında kullanılır. .

NASIL UYGULANIR ?

Daldırma, daldırma sirkülasyonu veya enjeksiyon yoluyla uygulanabilir. Damla beslemeli yağlayıcıların, fırçaların, yağ tenekelerinin veya uygun otomatik yağlama sistemlerinin kullanılması da mümkündür. Otomatik yağlama sistemlerini kullanırken lütfen üreticinin izin verilen maksimum viskozite ile ilgili talimatlarını dikkate alın.

Düşük viskoziteli yağlayıcılar, yağ buharı ile yağlama için de kullanılır. Bir veya birkaç üreticinin elastomerlerinin farklı davranabileceğine dikkat edilmelidir; bu nedenle testler yapılmalıdır.

VİSKOZİTE SEÇİMİ

Dişliler için yağ viskozitesini belirlerken üreticinin talimatları önceliklidir. Yalnızca üretici talimatlarının bulunmadığı uygulamalar için uygun viskozite, DIN 51 509’da belirtildiği şekilde belirlenebilir.

Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.

Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klüber Klüberoil GEM 1 N muadili (alternatifi)

Klüber Klüberoil GEM 1 N teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Klüberoil GEM 1 N soru, yorum, öneri, değerlendirmeler

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

İnceleme ekle
Klüber Klüberoil GEM 1 N Klüber Klüberoil GEM 1 N
Derecelendirme*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* Review is required
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
0,0
Toplam 0 inceleme
5 yıldız
0%
4 yıldız
0%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
0 incelemeden 0'ı

Üzgünüz, mevcut seçimlerinizle eşleşen inceleme yok