Shell Omala S4 GXV

Düşük sürtünme özelliği ve karıncalanmaya karşı düşük dirençli uzun kullanım ömrüne sahip tam sentetik dişli yağıdır.

Omala S4 GXV 150, 220, 320, 460 yağları, gelişmiş sentetik ağır hizmet endüstriyel , optimum seviyede dişli koruması için karıncalanmaya (micro-pitting) karşı direnci, düşük sürtünme özelliği ve uzun kullanım ömrü ile en ağır çalışma koşullarında mükemmel yağlama performansı sağlar.

OMALA S4 GXV ESKİ İSMİ NEDİR ?

Omala HD

SHELL OMALA S4 GX V ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

Uzun süreli çalışma koşullarında ve/veya yüksek sıcaklıkta bozulmaya karşı üstün direnç göstermek için özel seçilmiş sentetik baz yağlar ile gelişmiş katık paketinin birleşimi ile geliştirilmiştir. Yağ sıcaklığının 120°C' yi geçmediği uygulamalarda sorunsuz çalışır ve konvansiyonel endüstriyel dişli yağlarına göre bakım aralıklarını belirgin bir şekilde uzatır.

Şok yüklerin söz konusu olduğu çalışma koşullarında bile daha uzun ekipman ömrü sağlayan mükemmel yük taşıma kapasitesine ve mikro karıncalanmayı (micro-pitting) önleyen performansa sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu özellikler dişli ve yatak aksamlarının ömrü açısından mineral yağlara göre daha fazla yarar sağlar. Su ve kirlilik mevcudiyetinde bile korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.

Mineral yağlara göre daha gelişmiş olan sürtünme özelliği ve düşük sıcaklık performansı ile endüstriyel dişli sistemlerinin verimliliğini artırır ve sürekli kılar. Bu sayede düşük çalışma sıcaklıklarında bile ilk çalışma anında daha iyi yağlama performansı sağlar.

SHELL OMALA S4 GX V NEREDE KULLANILIR ?

Shell Omala S4 GXV, özellikle bakım aralıklarının seyrek veya erişimin zor olduğu sistemlerde olduğu gibi çok uzun yağ ömrünün talep edildiği uygulamalarda kullanımı tavsiye edilmektedir.
Yüksek yük, çok düşük veya çok yüksek çalışma sıcaklıkları ve sıcaklık değişiminin geniş aralıklarda olduğu zorlu çalışma koşullarında kullanılan endüstriyel dişli sistemlerinde kullanımı tavsiye edilir. Shell Omala S4 GXV 150, 220, 320, 460, 680, sirkülasyonlu ve çarpma yağlamalı sistemlerin yatak ve diğer aksamlarının yağlanması için uygundur.

SHELL OMALA S4 GXV SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR

– ISO 12925-1 Type CKD
– ANSI/AGMA 9005-F16
– Siemens AG- Omala S4 GXV ISO 150-680, Flender dişli kutuları ve dişli motorlarında kullanılmak üzere Siemens tarafından onaylanmıştır.
– DIN 51517-3 (CLP)
– China National Standard GB 5903-2011 CKD
– AIST (US Steel) Req. No. 224

SHELL OMALA S4 GXV FİYATI

Fiyat almak için…

Shell Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Shell madeni yağları malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Shell madeni yağ fiyatları, bayi, distribütör ve ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Shell endüstriyel yağlar, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Shell madeni endüstriyel yağlar her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır.