Shell Omala S4 GXV

50 inceleme

Düşük sürtünme özelliği ve karıncalanmaya karşı düşük dirençli uzun kullanım ömrüne sahip tam sentetik dişli yağıdır.

Shell Omala S4 GXV Özellikleri

Shell Omala S4 GXV 150, 220, 320, 460 dişli yağları gelişmiş sentetik ağır hizmet endüstriyel dişli yağları, optimum seviyede dişli koruması için karıncalanmaya (micro-pitting) karşı direnci, düşük sürtünme özelliği ve uzun kullanım ömrü ile en ağır çalışma koşullarında mükemmel yağlama performansı sağlar.
ESKİ İSMİ NEDİR ?
Shell Omala HD 150, 220, 320, 460
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Uzun süreli çalışma koşullarında ve/veya yüksek sıcaklıkta bozulmaya karşı üstün direnç göstermek için özel seçilmiş sentetik baz yağlar ile gelişmiş katık paketinin birleşimi ile geliştirilmiştir. Yağ sıcaklığının 120°C' yi geçmediği uygulamalarda sorunsuz çalışır ve konvansiyonel endüstriyel dişli yağlarına göre bakım aralıklarını belirgin bir şekilde uzatır.Şok yüklerin söz konusu olduğu çalışma koşullarında bile daha uzun ekipman ömrü sağlayan mükemmel yük taşıma kapasitesine ve mikro karıncalanmayı (micro-pitting) önleyen performansa sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu özellikler dişli ve yatak aksamlarının ömrü açısından mineral yağlara göre daha fazla yarar sağlar. Su ve kirlilik mevcudiyetinde bile korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.Mineral yağlara göre daha gelişmiş olan sürtünme özelliği ve düşük sıcaklık performansı ile endüstriyel dişli sistemlerinin verimliliğini artırır ve sürekli kılar. Bu sayede düşük çalışma sıcaklıklarında bile ilk çalışma anında daha iyi yağlama performansı sağlar.
NEREDE KULLANILIR ?
Shell Omala S4 GXV, özellikle bakım aralıklarının seyrek veya erişimin zor olduğu sistemlerde olduğu gibi çok uzun yağ ömrünün talep edildiği uygulamalarda kullanımı tavsiye edilmektedir.Yüksek yük, çok düşük veya çok yüksek çalışma sıcaklıkları ve sıcaklık değişiminin geniş aralıklarda olduğu zorlu çalışma koşullarında kullanılan endüstriyel dişli sistemlerinde kullanımı tavsiye edilir. Shell Omala S4 GXV 150, 220, 320, 460, 680, sirkülasyonlu ve çarpma yağlamalı sistemlerin yatak ve diğer aksamlarının yağlanması için uygundur.
SPESİFİKASYONLAR, ONAYLAR
- ISO 12925-1 Type CKD - ANSI/AGMA 9005-F16 - Siemens AG- Omala S4 GXV ISO 150-680, Flender dişli kutuları ve dişli motorlarında kullanılmak üzere Siemens tarafından onaylanmıştır. - DIN 51517-3 (CLP) - China National Standard GB 5903-2011 CKD - AIST (US Steel) Req. No. 224
Shell endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır.Shell Türkiye endüstriyel yağları olan tellus hidrolik yağ, omala dişli yağı, ısı transfer yağı, kızak yağı, trafo yağı, türbin yağı, Shell Gadus gresler, kompresör yağları ait, teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve fiyat teklifi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Shell Omala S4 GXV muadili (alternatifi)
Shell Omala S4 GXV teknk döküm (pdf, sds, msds)
Shell Omala S4 GXV yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Shell Omala S4 GXV Shell Omala S4 GXV
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,1
Toplam 50 inceleme
1-3 50 incelemesi
  1. M
    (0) (0)
  2. NA
    (0) (0)
  3. İA
    (0) (0)

Shell Omala S4 GXV hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: