Klüber Klübersynth GEM 4 N

15 inceleme

Dişlilerin artan gereksinimlerini ve artan güç yoğunluğunu karşılayan polialfaolefin (PAO) bazlı sentetik yüksek performanslı dişli ve çok amaçlı yağdır.

Klüber Klübersynth GEM 4 N Özellikleri

Klübersynth GEM 4 N, modern dişlilerin artan gereksinimlerini ve artan güç yoğunluğunu karşılayan polialfaolefin bazlı sentetik yüksek performanslı dişli ve çok amaçlı yağdır. Tüm dişli bileşenlerinin yağlanmasında maksimum performans sağlayan KlüberComp Lube Technology* içerir, yani özellikle yüksek kaliteli hammaddelere ve gelişmiş katkı maddelerine dayanır. GEM 4 N, DIN 51517-3'e göre CLP gerekliliklerini açıkça aşmaktadır. İlgili dişliler, genel uygulama notlarına uyulması koşuluyla, dişli üreticisine önceden danışılmadan değiştirilebilir.Yüksek sürtünme yükü kapasitesi sunar. Dişliler, aşırı yüksek pik yüklerde, titreşimlerde veya salınımlarda bile sürtünmeye karşı yeterince korunur. Hem dişlilerin hem de makaralı yatakların mükemmel aşınma koruması, yağlanan bileşenler için hesaplanan hizmet ömrünün elde edilmesini sağlayarak bakım ve onarım maliyetlerinin düşmesini sağlar. Yağın FVA 54/7'ye göre GFT ≥ 10 değerindeki yüksek mikroplanma direnci, yüksek yüklere maruz kalan ve normalde bu tür hasarlara karşı hassas olan dişliler için yeterli koruma sağlar. GEM 4 N, seçilen hammaddelerin mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci sayesinde mineral yağlara göre çok daha uzun hizmet ömrü sunar; böylece servis aralıkları uzatılabilir ve bakım maliyetleri düşürülebilir.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
– Yüksek sürtünme koruması – Dişliler ve rulmanlar için mükemmel aşınma koruması – Güvenilir yağlayıcı film oluşumu için iyi kayma kararlılığı – Yüksek mikro çukurlaşma direnci – Mükemmel yaşlanma ve oksidasyon direnci – İyi viskozite-sıcaklık davranışı sayesinde geniş servis sıcaklığı aralığı – Düşük köpürme eğilimi – Optimize edilmiş sürtünme davranışı nedeniyle enerji tasarrufu – İyi elastomer uyumluluğu – Çok sayıda dişli OEM'inin onaylarıÜrünün düşük köpürme eğilimi ve anti-korozif özellikleri dişlilerin sorunsuz çalışmasını sağlar. 72 NBR 902, 75 FKM 585, 75 FKM 260466 ve 75 FKM 170055'ten yapılan Freudenberg contaları GEM 4 N'ye dayanıklıdır. Sızıntı ve yağ bulaşması önlenir. Mükemmel viskozite-sıcaklık davranışı, yüksek ve yüksek sıcaklıklarda bile geniş bir servis sıcaklığı aralığında yeterli bir yağ filmi oluşumunu destekler. Bu nedenle, birçok uygulamada tek bir viskozite derecesi hem düşük hem de yüksek sıcaklıkları kapsayabilir. Özenle seçilmiş baz yağların sağladığı optimize edilmiş sürtünme davranışı, güç kaybını azaltır ve dişli verimliliğini artırır.Siemens-Flender, SEW Eurodrive, Getriebebau Nord, Lenze, Moventas, Bonfiglioli, Rexnord, Hansen, Brevini, Stöber Antriebstechnik, ZAE Antriebssysteme, David Brown, FLSmidth MAAG Gears, vb. tarafından onaylanmıştır. GEM 4-320 N Winergy, Moventas, ZF WP, Bosch Rexroth, ACCIONA ENERGY ve çok daha fazlası tarafından rüzgar enerjisi santrallerinde kullanım için onaylanmıştır. Klüber GEM 4 N'yi kullanarak, maliyetlerden kolay ve verimli bir şekilde tasarruf etmenize yardımcı olacak bir dizi avantajdan yararlanabilirsiniz. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz. * Daha fazla bilgi için lütfen broşürümüze bakın: KlüberComp Lube Technology – En yüksek gereksinimleri karşılayan dişli yağları.
NEREDE KULLANILIR ?
Yüksek yüklere maruz kalan düz, konik, hipoid ve planet dişlilerin yağlanması için özel olarak geliştirilmiştir. Bu tür dişliler rüzgar, çelik, madencilik ve şeker endüstrilerinde sıklıkla kullanılmaktadır. DIN 3996'da tanımlanan standart sonsuz dişlilerin yağlanmasında da kullanılır. Ayrıca düz ve makaralı yatakların, her türlü dişli kaplinlerin, zincirlerin, kızakların, mafsalların, millerin ve pompaların yağlanmasında da kullanılabilir. ekipmanın yüksek sıcaklıklara veya belirgin sıcaklık dalgalanmalarına maruz kaldığı uygulamalarda.
NASIL UYGULANIR ?
Daldırma, daldırma sirkülasyonu veya enjeksiyon yoluyla uygulanabilir. Damla beslemeli yağlayıcıların, fırçaların, yağ tenekelerinin veya uygun otomatik yağlama sistemlerinin kullanılması da mümkündür. Otomatik yağlama sistemlerini kullanırken lütfen üreticinin izin verilen maksimum viskozite ile ilgili talimatlarını dikkate alın. Düşük viskoziteli çeşitler ayrıca yağ buharı ile yağlama için kullanılır. Klüber GEM 4 N mineral yağlarla karışabilir.Ancak GEM 4 N yağının tam performansını göstermesi için daha önce kullanılmış bir madeni yağın kalıntılarının miktarı %5'i geçmemelidir. Maksimum 80 °C'lik kalıcı sıcaklıklarda kullanım için NBR'den yapılmış contalar kullanılabilir. Daha yüksek sıcaklıklar için FKM'den yapılmış contalar seçilmelidir. Bir veya birkaç üreticinin elastomerlerinin farklı davranabileceğine dikkat edilmelidir; bu nedenle testler yapılmalıdır. Alıştırma sırasında temas düzenini kontrol etmek için kontrol boyası Klübertop P 39-462 Sprey kullanılabilir.
VİSKOZİTE SEÇİMİ
Dişli yağlaması için yağ viskozitesini belirlerken dişli üreticisinin talimatları önceliklidir. Rulmanlar için doğru yağ viskozitesini belirlemek için lütfen rulman üreticisinin talimatlarına uyun. Klüber GEM 4'ün mineral yağlara kıyasla daha iyi viskozite-sıcaklık davranışı nedeniyle, çalışma sırasındaki gerçek viskozitesi farklıdır.
Klüber Lubrication yüksek performanslı endüstriyel yağlayıcıları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Klüber Türkiye ürünlerine ait gres yağı ve endüstriyel yağlar ile ilgili teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Klüber muadil yüksek performanslı ürünler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Klüber Klübersynth GEM 4 N muadili (alternatifi)

Klüber Klübersynth GEM 4 N muadili (alternatifi)

Klüber Klübersynth GEM 4 N teknk döküm (pdf, sds, msds)
Klüber Klübersynth GEM 4 N yorum, öneri ve değerlendirmeler
İnceleme ekle
Klüber Klübersynth GEM 4 N Klüber Klübersynth GEM 4 N
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Szie sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
4,6
Toplam 15 inceleme
1-3 15 incelemesi
  1. MZ
    (0) (0)
  2. MU
    (0) (0)
  3. E
    (0) (0)

Klüber Klübersynth GEM 4 N hakkındaki tüm sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information: