Elkalub Zincir Yağı

Aradığınız ürüne ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

Elkalub Zincir Yağı teknik detaylar, fiyatları, incelemeler

Elkalub zincir yağı, aşınma ve yıpranmayı azaltmaya yardımcı olur. Zincirler, güç aktarımının yanı sıra nakliye amacıyla da kullanılır. Çok sayıda münferit bağlantı ile yapıldıklarından, birbirlerine doğru hareket edebildikleri için, sürtünmeyi ve aşınmayı azaltmak için yağlayıcıların kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

Zincirlerin tasarımı nedeniyle, yağlama maddesinin aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir;

– Yağlama maddesi zincire iyi nüfuz etmelidir
– Yağlanacak alanlar iyi ıslatılmalıdır
– Yağlayıcı aşınmaya karşı iyi korumalıdır
– Yağlayıcı korozyona karşı korumalıdır

Elkalub Türkiye Zincir Yağları

Elkalub LA 8 Zincir Yağı
Yüksek yük altında çalışan zincirlerin, eğimli disklerin, kamların ve açık dişli çarkların servisi için sentetik, viskoz özel yağlayıcı. LA 8, tabaka beslemeli preslerin teslimat zincirleri için ideal yağlayıcıdır.

LA 8P
Elkalub LA 8’e dayalı LA 8P, daha yüksek sıcaklık alanlarında çalışır ve düz bir sıcaklık diyagramı tutar.

LA 8 H1 (H1 onaylı)
Elkalub LA8 / LA 8P ile karşılaştırılabilir temel özellikler. Baskı sprey tozunun etkisiyle katılaşma ile baş etmek biraz daha sıvıdır.

FLC 8 (sprey)
FLC 8 H1 (H1-sprey)
Son derece yapışma ve santrifüjlemeye karşı yüksek direnç, iyi sürünme yetenekleri ve korozyon önleme özellikleri ile oldukça yüklenebilir: FLC 8, zincirleri maksimum yük altında çalıştırmak için özel bir yağlayıcıdır.

Elkalub FLC 1010 (sprey)
LA 1 yağlama konsantratımız üzerine geliştirilmiştir. Eklemlerde ve boşluklarda olağanüstü sürünme kabiliyeti ve yüksek yüklenebilirlik gösterir. Son derece ince yağlama filmi, toz ve kirin alınmasını önemli ölçüde önler.

Elkalub LC 1014 (yağlı teflon sprey)
Bu spreyde baz olarak LA 1 vardır. PTFE katkısı, sürtünme direncini büyük ölçüde azaltır.

Elkalub FLC 1070 (sprey)
Bu spreyin tabanı, oldukça yüklenebilir yağlama konsantresi LA 7’dir. FLC 1010 veya FLC 1012’den daha güçlü bir yağlama filmi oluşturur.

Elkalub FLC 9010 (H1-yağ spreyi) -35 ° C ile + 160 ° C arasındaki sıcaklıklar için sentetik yağ spreyi. Küçük ila orta UV etkisi için uygundur.

Elkalub FC 1460H (yapışkan yağ)
Dağıtım zincirlerini greslemek için mineral yağ bazlı, yapışkan yağlayıcı. H-yağları (yapıştırıcı) farklı viskozite sınıflarında da mevcuttur.

Elkalub FLC 675 R + S
Sıvı performansı veya H1 onaylı sprey olarak mevcuttur. Aşırı kirli zincirleri ve makine parçalarını temizlemek için klorsuz çözücüler içeren bir temizlik maddesidir. Yeniden yağlanana kadar koruma sağlamak için ince bir yapışkan, basınca ve korozyona dayanıklı yağ filmi bırakır.

Elkalub pdf, msds, nsf, h1 belgesi, matbaa zincir yağları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.