Klüber isoflex PDP 65

Tekstil iplik sektöründe Rieter open-end (OE) makineleri için geliştirilmiş ester bazlı tam sentetik rotor rulman yağıdır.

ISOFLEX PDP 65 yağları, ester yağı bazlı sentetik uzun vadeli yağlardır. İyi bir viskozite-sıcaklık davranışı, yüksek bir parlama noktası, düşük bir akma noktası, iyi yaşlanma ve oksidasyon kararlılığının yanı sıra korozyon koruması gösterirler. Mineral yağlarla karşılaştırıldığında, düşük veya yüksek sıcaklıklarda viskozitelerini pek değiştirmezler, böylece performansta daha az düşüş ve daha az güç tüketimi sağlarlar.

KLÜBER ISOFLEX PDP 65 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Sentetik uzun süreli yağlar
– Geniş servis sıcaklık aralığı
– Düşük akma noktası
– İyi viskozite-sıcaklık davranışı
– Oksidasyon ve yaşlanma kararlılığı
– İyi korozyon koruması

KLÜBER ISOFLEX PDP 65 NEREDE KULLANILIR ?

Yüksek talepleri karşılaması ve uzun hizmet ömrü göstermesi gereken yağlama noktaları için idealdir. Yüksek hızlarda dahi yüksek termal ve statik yüklere maruz kalan rulmanlar, kaymalı yataklar, iletişim ekipmanlarındaki kılavuzlar, radyo probları, hassas ve ölçüm cihazları, kontrol sistemleri, türbinler, senkron motorlar ve yüksek toleranslı elemanlar için kullanılabilirler. telekomünikasyon, veri sistemleri ve kriyoteknoloji alanları. Ayrıca, ISOFLEX PDP 65 yağları, sinterlenmiş yatakların ve sinterlenmiş kompakt parçaların emprenye edilmesi için uygundur. ISOFLEX PDP 61 A Fernschreib. K, özellikle tele daktilolardaki mekanik olarak çalıştırılan sürtünme noktaları için tasarlanmıştır.

KLÜBER ISOFLEX PDP 65 NASIL UYGULANIR

isoflex PDP yağları metallere karşı nötrdür. Farklı elastomerlerin ve plastiklerin çok çeşitli olması nedeniyle, seri uygulamadan önce bu yağlarla uyumlulukları kontrol edilmelidir. ISOFLEX PDP yağları, mineral yağlarla karışabilir. Ancak bu yağların performansından tam olarak yararlanmak için kullanılmış yağın yağlama noktasından çıkarılmasını tavsiye ederiz.

KLÜBER ISOFLEX PDP 65 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ISOFLEX PDP 65 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.