Klüber Primium Fluid Special

Tekstil endüstrisi için geliştirilmiş, yapışkan bir yağlama filmi oluşturan orta viskoziteli ester sentetik hidrokarbon zincir yağıdır.

Primium Fluid Special, yapışkan bir yağlama filmi oluşturan orta viskoziteli, aşınmaya karşı koruyucu sentetik bir zincir yağıdır. Ester ve sentetik hidrokarbonlara dayanır. Tekstil endüstrisi, her zamankinden daha yüksek termal stabilite ve daha uzun yeniden yağlama aralıkları sunan zincir yağları talep ediyor. Bu gereksinimleri göz önünde bulundurarak, sentetik yüksek sıcaklık zincir yağımız Primium Fluid Special'i geliştirdik.

KLÜBER PRIMIUM FLUID SPECIAL ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Çalışma sıcaklığı yaklaşık 250 °C
– İyi aşınma koruması
– Yüksek sıcaklıklarda düşük buharlaşma kaybı

Temas halindeki metal yüzeylerin güvenilir şekilde ıslanmasını sağlamak ve zinciri aşınmaya ve erken bozulmaya karşı korumak için tasarlanmıştır. Düşük buharlaşma kayıpları ve iyi aşınma önleme etkisi nedeniyle daha uzun yeniden yağlama aralıkları ve dolayısıyla daha düşük işletme maliyetleri sağlar.

KLÜBER PRIMIUM FLUID SPECIAL NEREDE KULLANILIR ?

Primium Fluid Special, çeşitli zincir tiplerinde yüksek çalışma sıcaklıklarında kullanım için yüksek performanslı, yüksek sıcaklık zincir yağıdır. Tipik zincir tipleri, aşağıdakiler gibi tüm tasarımların yağla yağlanan ramöz zincirleridir.

– makaralı zincirler
– bilyalı rulmanlı zincirler veya klipsler – bilyalı rulmanların, zincir baklalarının ve kayar rayların birleşik yağlanması
– tek katmanlı ramözlerde, çok katmanlı ramözlerde, festoon kurutucularda, festoon vapurlarda, kaplama tesislerinde kayar zincirler
– sürgülü rayların, zincir bağlantılarının ve zincir pimlerinin yağlanması

KLÜBER PRIMIUM FLUID SPECIAL NASIL UYGULANIR

Normalde özel hazırlıklar olmaksızın diğer Lubrication zincir yağlarının yerine kullanılabilir. Karıştırılabilir ve zincir yağlarımızla uyumludur, bu nedenle normal çalışma koşullarında zincir sisteminin önceden temizlenmesi gerekmez. Ancak yağ depoları, Primium Fluid Special ile doldurulmadan önce tamamen boşaltılmalıdır.

Primium Fluid Special, üreticinin viskozite talimatlarına uyulması koşuluyla, geleneksel pompalama, püskürtme ve dozajlama ekipmanı ile uygulanabilir. Yağlama aralıkları ve miktarları zincir tasarımına, yağlama tekniğine ve değişken çalışma koşullarına göre belirlenir. 180 °C çalışma sıcaklıklarında, ram zincirlerinde tüketimi yakl. Her zincir metre ve vardiya için 1,5 ila 2 ml yağ. Zincir kayma rayları, zincir tasarımı ve uzunluğu dikkate alınarak sürekli veya oldukça kısa aralıklarla yağlanmalıdır. Uzun yağlama aralıkları, yağlayıcı eksikliği nedeniyle aşınma hasarı riskini artırma eğilimindedir.

Düzenli aralıklarla, yani günde veya vardiyada en az bir kez hassas bir şekilde ölçülen yağlayıcı miktarlarını uygulamak daha iyidir. Sıçrayan yağ kumaşı kirletebileceğinden aşırı yağlamadan kaçınılmalıdır.

KLÜBER PRIMIUM FLUID SPECIAL FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER PRIMIUM FLUID SPECIAL ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Klüber Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.