isoflex Tel 3000 Altemp, tekstil ve hassas mühendislik endüstrisindeki sürtünme noktaları için açık renkli, dinamik olarak hafif bir yağlama gresidir. Ester yağı, mineral yağı, lityum sabunu ve özel bir katı yağlayıcı kombinasyonu olan ALTEMP'den oluşur.

KLÜBER ISOFLEX TEL 3000 ALTEMP ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Acil yağlama özelliklerine sahip düşük sürtünmeli gres
– Verimli yağlama filmi
– İyi korozyon koruması
– Uzun bakım aralıkları
– Temiz yağlama

KLÜBER ISOFLEX TEL3000 ALTEMP UYGULAMA ALANLARI

isoflex Tel 3000 Altemp, İyi düşük sıcaklık özellikleri sayesinde, otomotiv mühendisliğinde kullanılanlar da dahil olmak üzere, düz ve makaralı rulmanlar için uygundur. Ayrıca tekstil endüstrisinde kullanılan zikzak sarım kılavuzları için düşük sürtünmeli bir gres olarak da etkili olduğu kanıtlanmıştır.

KLÜBER ISOFLEX TEL3000 ALTEMP NASIL UYGULANIR ?

isoflex Tel 3000 Altemp, Yağlayıcı temiz sürtünme noktasına fırça, spatula veya benzeri cihazlarla uygulanır. Elastomerlerin ve plastik malzemelerin farklı bileşimleri nedeniyle, seri uygulamadan önce uyumluluk testleri vazgeçilmezdir.

KLÜBER ISOFLEX SUPER LDS 18 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER ISOFLEX SUPER LDS 18 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.