Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar

70 inceleme

Yük taşıma amacıyla hem aşırı basınç katkı maddelerini hem de grafit içeren, yüksek performanslı, üstün teknoloji gres yağlayıcıdır.

Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar teknik bilgi

Mobilgear OGL 007, 009 ve 461, yük taşıma amacıyla hem aşırı basınç katkı maddelerini hem de grafit içeren, yüksek performanslı, üstün teknoloji yağlayıcılardır. Özellikle büyük, yavaş ila orta hızlı, ağır yüklü dişlilerin yağlanması amacıyla üretilmişlerdir.Üstün yük taşımaya özelliğine ek olarak, zorlu şartlarda “savrulmaya” karşı dayanıklılık ve mükemmel yapışma özelliğine sahip olmak üzere tasarlanmışlardır.Fıçılardan püskürtme memelerine geleneksel aktarma pompalarıyla kolayca pompalanır. Yumuşak yapısı ve düşük sıcaklık özellikleri, çeşitli ortam şartlarında çalışan püskürtme uygulamaları için uygundur. Kurşun ve klor içermez, bünyesinde solvent veya seyreltici bulunmaz. İçeriğinde solvent veya seyreltici olmaması ürünlerin depolanma ve kullanım sırasında spesifikasyonlarının tamamını sürdürmesine yardımcı olur.
ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI
Endüstriyel uygulamalarda kullanılan büyük açık dişlilerde mükemmel koruma ve performans sağlarlar. Orijinal Ekipman İmalatçılarının (OEM’ler) taleplerini ve ağır yüklü, yavaş ila orta hızlı açık dişlilerde yumuşaktan yarı sıvı kıvamlara kadar gres kullanmayı tercih eden kullanıcıların taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Bu tip ürünlerin kritik ihtiyaçlarından biri ağır yüklü dişli yüzeyinde teması ayırmak ve yüzeyin aşınmasını ve hasar görmesini engellemektir. Özel kalitede ince grafitle formüle edilmiştir, bu, büyük açık dişlilerde tipik olan ağır yük/düşük hız operasyonlarında rastlanan sınır yağlama şartlarında aşınmayı önleme konusunda önemli katkılar sağlar.- Özel formülasyonu olağan üstü yük taşıma ve aşınmaya karşı direnç özellikleri sağlar - Yarı sıvı NLGI 00 derecelerinde mükemmel pompalanabilme ve püskürtülme özellikleri - Pas ve korozyona karşı çok iyi koruma - Ürünün çok iyi yapışkanlık özelliği - Kurşun, nitrit ve solvent içermez
NEREDE KULLANILIR ?
Ağır iş uygulamalarında kullanılan büyük, yavaş ila orta hızlı, ağır yüklü dişlilerin yağlanması amacıyla tasarlanmıştır. OGL 007 ve 009 dişlinin yüzeyine püskürtülerek kolayca uygulanır. Aynı zamanda yeni kurulmuş açık dişlilerin ilk alıştırma dönemlerinde yağlama sağlamak için de uygundur.- Maden endüstrileri, yüksek sıcaklıklarda çalışanlar dahil, örneğin çimento fırınları ve değirmenlerinin çember dişlileri - Çelik, çimento, kağıt ve kimyasal uygulamalar
Mobil endüstriyel madeni yağ ve gresler, sentetik yağlardan mineral yağlara ve yüksek performanslı greslere, kompresör yağlarından kesme yağlarına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yağ çeşitlerine sahiptir. Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler için özel yağlama gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcıların üretimini yapmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar yüksek termal stabilite sunan yağlayıcıları mevcuttur.Mobil Türkiye ürünleri olan hidrolik yağ, kompresör yağları, ısı transfer yağları, gres yağları, türbin yağlarına ait teknik bilgi (sds, pdf), msds (malzeme güvenlik formu) ve NSF H1 Gıda Belgesi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar MUADİLİ (ALTERNATİFİ) NEDİR ?

Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar muadili (alternatifi) için en uygun bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar teknik döküm (datasheet, pdf, sds, msds) detaylarını inceleyebilirsiniz.

Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar için soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

Bu ürün hakkında soru sorabilirsiniz.

Henüz soru sorulmadı

Soru sorun

Sorunuz bir müşteri temsilcisi veya diğer müşteriler tarafından cevaplanacaktır.

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Soru için teşekkürler!

Sorunuz alındı ve yakında cevaplanacak. Lütfen aynı soruyu tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

Sorunuzu kaydederken bir hata oluştu. Lütfen bunu web sitesi yöneticisine bildirin. Ek bilgi:

Bir cevap ekle

Bu site reCAPTCHA ile korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve hizmet şartları geçerlidir.

Cevabınız için teşekkürler!

Cevabınız alındı ve yakında yayınlanacak. Lütfen aynı cevabı tekrar göndermeyin.

Hata

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar için yapılan yorumlar ve değerlendirmeler

İnceleme ekle
Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar Mobil Mobilgear OGL Serisi Yağlar
Genel değerlendirme*
0/5
* Rating is required
Ürün kalitesi nasıldı ?*
0/5
* Rating is required
Fiyatı Değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
Size sunulan hizmeti değerlendirir misiniz ?*
0/5
* Rating is required
İncelemeniz
* İnceleme gereklidir
İsim
* Name is required
* Please tick the checkbox to proceed
* Please confirm that you are not a robot
1-2 70 incelemesi
  1. S
    (0) (0)
  2. A
    (0) (0)