Klüber Klüberquiet BQ 72-72

Uzun süreli yağlamalar için geliştirilmiş ester yağı, poliüre kalınlaştırıcı ve özel katkı maddelerinden oluşmuş düşük gürültülü rulman gresidir.

Klüberquiet BQ 72-72, bir ester yağı, bir poliüre kalınlaştırıcı ve özel katkı maddelerinden oluşur. Bu bileşenler rulmanların yağlanması için birçok avantaj sunacak şekilde birleştirilmiştir:

KLÜBER KLÜBERQUİET BQ 72-72 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

– Özel test donanımlarında gösterilen son derece düşük gürültülü çalışma, örn. SKF BeQuiet+
– Optimize edilmiş aşınma koruması ve termal olarak kararlı, sentetik bir gres sayesinde uzun yatak ömrü
– Elastomerlerle iyi uyumluluk (istek üzerine veriler mevcuttur)
– Geniş servis sıcaklığı aralığı ve iyi düşük sıcaklık performansı
– Gresin uzun kullanım ömrü sayesinde maliyet tasarrufu
– Ömür boyu yağlanmış kapaklı veya sızdırmaz sabit bilyalı rulmanlar için özellikle uygundur

KLÜBER KLÜBERQUİET BQ 72-72 NEREDE KULLANILIR ?

Özellikle düşük gürültülü çalışma ile birlikte uzun hizmet ömrünün gerekli olduğu rulmanlar için uygundur. Bu tür uygulamalar arasında elektrik motorlarındaki rulmanlar, fanlar, klimalar, otomobillerdeki jeneratörler ve kayış gerdiriciler, elektrikli ev aletleri ve ofis ekipmanları sayılabilir. Bu nedenle ürün, öncelikle kapaklı veya sızdırmaz yatakların uzun süreli veya ömür boyu yağlanması için kullanılmalıdır.

Bu rulman gresinin düşük gürültü özellikleri, özel gürültü test donanımlarında gerçekleştirilen çeşitli testlerde onaylanmıştır. SKF-BeQuiet+ yöntemine göre testler, Klüberquiet BQ 72-72'nin GN 3 gürültü sınıfı olarak sınıflandırılabileceğini göstermiştir. Gres hizmet ömrü testleri, DIN 51 821'e göre SKF-ROF ve FAG-FE9 rulmanlı yatak test cihazlarında gerçekleştirilmiştir.

KLÜBER KLÜBERQUİET BQ 72-72 NASIL UYGULANIR

Yağlayıcı bir spatula, fırça, gres tabancası veya gres kartuşu vasıtasıyla uygulanır. Gresi uygulamadan önce koruyucuları tamamen çıkarmanızı öneririz. Kalıcı kullanım için koruyucuların saflığı ve Klüberquiet BQ 72-72 ile uyumluluğu kontrol edilmelidir.

KLÜBER KLÜBERQUİET BQ 72-72 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERQUİET BQ 72-72 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.