Klüber Klübersynth BH 72-422

Yavaş dönen rulmanlar için geliştirilmiş ester ve perflorlu polieter (PFPE) yağlara dayalı patentli bir formülasyona sahip sentetik yüksek sıcaklık gresidir.

Klübersynth BH 72-422, ester ve perflorlu polieter (PFPE) yağlara dayalı patentli bir formülasyona sahip sentetik yüksek sıcaklık gresidir. Bu yenilikçi yağlayıcının olağanüstü özellikleri, termal yüke maruz kaldığında iyi yağ tutma özelliği ve mükemmel termal kararlılık olup, ürünün yaklaşık bir servis sıcaklığının çok üzerinde kısa süreli sıcaklık tepe noktalarına dayanmasını sağlar. 150°C, bu tip bir uygulama için tipiktir.

Hidrokarbon yağlarına dayalı geleneksel ürünler ve saf PFPE yağlayıcılar arasındaki “çalışma sıcaklığı boşluğunu” doldurur. Bu nedenle birçok uygulamada saf PFPE yağlayıcılar olmadan yapmak mümkündür. Ancak, yüksek yüklü makaralı rulmanlarda 180°C'lik kalıcı çalışma sıcaklığı aşılmamalıdır.

KLÜBER KLÜBERSYNTH BH 72-422 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

— Yağlayıcıda bulunan PFPE yağının son derece yüksek yaşlanma kararlılığı nedeniyle ester yağ bazlı geleneksel grese kıyasla daha uzun hizmet ömrü
— Patentli hibrit gres formülasyonu sayesinde perflorlu polieter greslere kıyasla daha düşük yağlayıcı maliyetleri

KLÜBER KLÜBERSYNTH BH 72-422 NEREDE KULLANILIR ?

Yüksek sürekli sıcaklıklara maruz kalan düşük hızlı rulmanlar ve kılavuzlar için kullanılabilir, örn. kalenderlerde ve konveyörlerde, ahşap levha, kauçuk ve plastiklerin yanı sıra tekstil endüstrilerindeki lider üreticilerin yağlama tablolarında listelenmiştir.

KLÜBER KLÜBERSYNTH BH 72-422 NASIL UYGULANIR

Önce korozyon önleyici filmin çıkarılması gerekmeden rulmanlarda kullanılabilir. Ürün, saf PFPE/PTFE gresleriyle bile karışabilir. Ancak optimum performansı sağlamak için, Klübersynth BH 72-422'yi ilk kez uygulamadan önce yüzeyleri her zaman iyice temizlemenizi öneririz. Klübersynth BH 72-422, organik bir solvent kullanılarak çıkarılabilir. Özellikle seri uygulamadan önce malzeme temasına uygunluğu kontrol edilmelidir.

KLÜBER KLÜBERSYNTH BH 72-422 FİYATI

Fiyat almak için…

KLÜBER KLÜBERSYNTH BH 72-422 ALTERNATİF (MUADİL)
Lubrication Yağ ve Gres

Makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.

Malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Klüber karşılaştırma muadil cetveline buradan ulaşabilirsiniz.

Klüber, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Klüber Lubrication her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.