Elkalub GLS 135/N2

Lineer rulmanlar, kızaklarda ve hareketli raylar için geliştirilmiş gres yağıdır.

GLS 135/N2, lityum sabunlu, suya dayanıklı ve korozyon önleyici evrensel bir grestir.

GLS 135/N2 ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI

-20 °C ila +120 °C sıcaklık aralığında makaralı ve kaymalı yataklar için kullanılabilir. Kısa lifli ve homojen gres, lineer kılavuz sistemlerinin ve ayrıca 500.000 ndm hız faktörüne kadar bilyeli yatakların yağlanması için mükemmel şekilde uygundur. GLS 135/N2 çok düşük yağ sızdırma ve ayrılma eğilimine sahiptir. Bu nedenle merkezi yağlama sistemlerinde taşınabilir (bielomatik ve Lincoln'de taşıma testi).

GLS135/N 2 KULLANILDIĞI YERLER

Makaralı rulmanlar, Lineer kılavuzlar ve vidalı miller, Elkalub GLS 135 Kılavuzlar ve Eğriler, baskı, tahrik teknolojisi, Ahşap, rulman üreticisi, tesis, inşaat

ELKALUB GLS 135/N2 FİYATI

Fiyat almak için…

ELKALUB GLS 135/N2 ALTERNATİF (MUADİL)
Elkalub Türkiye Endüstriyel Yağ ve Gres

Esas olarak otomotiv sektöründe kullanım için yenilikçi yüksek performanslı yağlayıcılar, yağ ve yakıt katkı maddeleri ile 1956 yılında kurulmuştur. 1970'lerde ürünlerimizi endüstriyel ve el sanatları uygulamaları için gücü artıran yağlamaya odakladık. O zamandan beri ürünlerimiz ELKALUB markası altında satılmaktadır.

Özenle seçilmiş ürün yelpazemizle, müşterilerimizin çeşitli yağlayıcı gereksinimlerini dikkate alıyoruz. Uygulama alanının farklı fiziksel koşulları için yağlar veya gresler olarak yağlayıcılar sunuyoruz. Özellikle erişilmesi zor yağlama alanları için sprey formundaki greslerimiz ve yağlarımız çok kullanışlıdır. ELKALUB yüksek performanslı yağlayıcılar, özellikle zorlu yağlama görevlerinin çözümü için uygulanır. Matbaa baskı endüstrisi, gıda endüstrisi, ilaç endüstrisi, makine ve tesis yapımı endüstrisi, otomotiv endüstrisi, alet üreticileri gibi farklı endüstri dallarında sayısız tanınmış ulusal ve uluslararası şirket ve grup için yağlayıcılar geliştiriyor ve üretiyoruz.

Gıda endüstrisinde kullanılması amaçlanan yağlayıcıların özel gereksinimleri karşılaması gerekir. Ürünlerin zararsızlığı konusunda herhangi bir taviz verilmemelidir. Öte yandan gıda endüstrisi için makine üreticileri, yağlama maddesinin performansıyla ilgili herhangi bir kesintiyi kabul etmek istemiyor. Gıda endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış çok çeşitli ELKALUB yağlama gresleri ve yağları her iki gereksinimi de karşılar. Uygulamaya bağlı olarak, NSF H1 / H2 onayına sahip 70'den fazla yağlayıcı sunuyoruz.

Elkalub malzeme güvenlik bilgi formu (msds, sds), teknik döküm (pdf, tds), gıda onay belgesi (nsf, h1, helal) belgelerini ürünü satın aldığınızda faturası ile talep edebilirsiniz. Ayrıca Mineral ve Sentetik Yağlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Elkalub yağları, makine imalatı, otomotiv, tekstil, gıda ve rüzgar gücü endüstrisi gibi tüm endüstriler, özel gereksinimlerini karşılayacak yağlayıcılara ihtiyaç duyarlar. Elklaub Türkiye her endüstri ve her uygulama için yağlama çözümleri sunmaktadır. Gıda endüstrisi için NSF H1 tescilli yağlayıcılar, tekstil endüstrisi için yıkanabilir yağlayıcılar, ağaç endüstrisi için ise yüksek termal stabilite sunan yağlayıcılarımız var. Gelişmiş araştırma ve geliştirme aktiviteleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı amaçlıyor. Özel yağlar ve greslerin yanı sıra özel pastalar, vakslar, kaplamalar, kalıp ayırıcılar ve otomatik yağlayıcılar içeren çok geniş kapsamlı özel yağlar gamı sunuyor.